Deadspacefan kérdése:

PlayStation 4-be pendrive?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, pendrive-ot hogyan tegyek ps4-be? Próbáltam pendrive-ot tenni bele, a feltételek, tehát az USB 3.0 meg van. Ugye az elejébe próbáltam, de valamiért nem érzékelte. Miért lehet? Lehet, hogy a kiálló műanyag miatt? Az egyik barátomnak érdekes módon bemegy. Tehát nem értem. Esetleg valami más alternatíva, hogy pendrive-ot dugjak bele? Mert őszintén szólva nem nagyon szeretnék 20000-ért külső hdd-t venni, csak azért, hogy a mentéseket átvigyem másik konzolra. Valami ötlet? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. jún. 23. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Bele kell mennie.
2021. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nekem valahogy nem. Barátom is azt mondja, hogy bele kellene. De szerintem megfogja a műanyag a ps tetején. Az mondjuk igaz, hogy nincs megformázva valamilyen FAT-ra. De a barátom szerint akkor is kellene érzékelnie, csak nem lehet vele akkor csinálni semmit. Gondoltam akkor először megnézem, hogy érzékeli-e. Mert feleslegesen nem akarom megformázni, mert vannak rajta képek
2021. jún. 23. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is kicsit lötyög, de érzékeli. A formátum lehet tényleg a ludas. Jó a FAT +még1 valami de azt sajna nem tusom
2021. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg a formátus a ludas akkor. Neked/nektek se megy be teljesen a műanyag miatt?
2021. jún. 23. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy rövidebb USB hosszabbítót és azzal dugd be.
2021. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az működik? Én azt hittem, hogy közvetlenül kell beledugni a ps-be a pendrive-ot. Egyébként ezt nem most kellene közölnöm, de a pendrive-om az egy Kingstone DataTraveler 100 G3 16 GB. Szóval elég nagytestű egy cucc.
2021. jún. 23. 23:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, működik azzal is. De ahogy fentebb írták, fontos a fájlformátum is.
2021. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Megformázom holnap. Köszönöm a segítséget
2021. jún. 23. 23:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
exFAT-ra formázd. Azt látnia kéne.
2021. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!