Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TEAC W-1200 BLACK kétkazettás...

TEAC W-1200 BLACK kétkazettás Deck jó minőségű és a márka is megbízható?

Figyelt kérdés

Új deck-et szeretnék ezt néztem ki:

[link]

de elég drága, megbízható márkát keresek újonnan.

Ha valaki tud olcsóban Deck-et az jó lenne, de mindenféle képen új kell és kétkazettás deck.



2021. jún. 27. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Lassan már nem lesz hozzá kazetta sehol....

Sokkal jobb a youtube,,az gyorsabban teker,meg nem kell forgatni..

2021. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nekem vannak.
2021. jún. 27. 15:32
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Van egy rossz hírem. Nem, kett... három. Szóval, sok rossz hírem van.

Ma már senki nem gyárt minőségi decket. Senki.

Minden ma kapható kazettás eszközben ugyanaz a nagyon gagyi, igénytelen, monó, kínai mechanika van. Pár kivétel akad, például az általad linkelt, TEAC-nek nevezett cucc, ami szintén gagyi, szintén kínai, de legalább sztereó.

Minőségben messze-messze elmarad a hetvenes-nyolcvanas-kilencvenes évek akár csak közepes minőségű deckjeitől is. Az alkalmazott motorok minősége gyakran kritikán aluli, a sebesség tartása messze nem elég stabil, wow / flutter durva.

Az általad kinézett cucc nem tud dolby zajcsökkentést, nem tud Type IV szalagra rögzíteni (de legalább felismeri és lejátssza), viszont ha ragaszkodsz az újhoz, nem igazán találsz jobbat.

Olyan finomságokról ne is álmodj, hogy 3 fej, monitor mód, bias és felvételi szint kalibrálás, azimuth-állítás.

Ez a deck egy kilencvenes évek-beli filléres, belépő-szintű walkman képességeivel bír.

2021. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ezt a márkát sokan le szólták itt az oldalon:

[link]

[link]


Ezért kérdeztem a TEAC márkát hogy erről itt talán nem mondtok rossz márka e.

2021. jún. 27. 16:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na hát az a Renkforce az tényleg a legalja. Annál egy fokkal ugyan jobb a Teac, de azért a pénzért, amit kiadnál érte, egy komoly, három fejes, szervizelt, felújított, bemért és beállított, minőségi használt decket kapsz garanciával.
2021. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ennyire rossz a Renkforce?

De nem a hangminőségére érted?

2021. jún. 27. 16:49
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell csúcsminőségű hang.
2021. jún. 27. 17:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenminőségére értem.

Ha van egy erős halláskárosodásod, akkor talán mindegy, mert nem hallod a különbséget (de igen, akkor is hallod).

Ha leteszel egymás mellé egy vadiúj Renkforce nevű izét meg egy 35 éves mezei Technics, AIWA, Onkyo, Yamaha decket, beleteszel egy bármilyen kazettát (mondjuk klasszikus zenét, dzsesszt, bármit, amin halk zenét, tisztán szóló hangszereket találni), könyörögni fogsz egy kalapácsért, hogy saját kezeddel verhesd szét a Renkforce-t.

2021. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha csak ócska minőségben hatszor másolt Type 0 kazettáid vannak, amiken se mély, se magas, se semmi, akkor teljesen mindegy, min játszod le.
2021. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Vannak eredeti kazettáim is meg normál kazetták is.
2021. jún. 27. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!