Xiaomi MI TV stick hiba?

Figyelt kérdés

A fent említett típusú TV okosító eszköz működik rendesen, csak néha átvált a színes kép halványkékké és rózsaszínűvé, teljes egészében eltűnnek a színek nézhetetlenné válik a kép, netflix és youtube közben.

A hang jó mindig, csak a színek mennek el. Mi lehet a baj?


2021. jún. 28. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Kak_t838vc0

"Észrevettem, hogy a Mi dobozból származó kép kimenete rendben volt, amíg hirtelen a kép megváltozott, és a színek megjelentek egy szolarizációs probléma miatt. Ezt a problémát csak a HDMI-kábel kihúzásával és visszadugásával tudtam megszüntetni a TV-hez. A probléma csak a Mi boxot érintette, a többi HDMI-n keresztül csatlakoztatott eszközt nem. Mielőtt elkezdtem volna a HDMI jel erősítőinek beszerzését, megpróbáltam néhány változtatást végrehajtani a MI box rendszerében. A megoldás számomra az volt, hogy kikapcsoltam mind az "automatikus átváltás a tv ajánlott felbontására", mind a "Színmélység" opciót, és a "Színtérbeállítások" opciót RGB-re állítottam, mindezek az opciók a Megjelenítés beállításai között találhatók. Ráadásul ugyanezt a problémát fedeztem fel egy másik tv-boxon stock Androiddal (nem Android tv-vel), a felbontás beállítása 1920x1080-ra 50hz-en megoldotta a szolarizációs problémát. Remélem, ez segít valakinek..."

2021. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, átraktam a beállítást arra, amit írtál.

Egyelőre jó minden, pár nap múlva megírom, hogy jó maradt-e.

2021. jún. 29. 16:37
 3/3 anonim válasza:
Nekem azt csinálja hogy a kép jó de a hang vagy csúszik vagy visszhangzik és recseg bármit nézek. Mi lehet a hiba????
2023. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!