Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Összetörtem a Nikon Coolpix...

Összetörtem a Nikon Coolpix L16 fényképezőgépet. Hogyan cseréljem ki a kijelzőt?

Figyelt kérdés
Kiesett a kezemből a Nikon Coolpix L16 fényképezőgép. Bekapcsoltam, nem írta ki hogy Az akkumulátor lemerült. Mit csináljak a fényképezőgéppel?

2021. júl. 2. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2021. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni olyan képernyőt ami a videóban van?
2021. júl. 2. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát magyar boltban nem nagyon.A netről lehet,a szerviz is így szerezné be.

[link]

2021. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vidd el megjavíttatni. Ha egy Google keresés nem megy egyedül ( Nikon Coolpix L16 display ), akkor itt állj meg a saját javítás projekttel. Kijelzők:

[link]

2021. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék megválni tőle.
2021. júl. 2. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:
én kb. 20 éve vettem egy nikon coolpix gépet, emlékszem kb 2,4 megapixeles volt és olyan 110 ezer forint. 1 évvel később elejtettem, eltört benne valami. elvittem a márkaszervzbe a fóti útra, 60 ezres árajánlatot kaptam a javításra. mondtam nekik, hogy még gondolkodom rajta. teljesen véletlenül egy media marktban jártam pár nappal később. ötvenezerért volt ugyanaz a gép, de már 5 megapixeles változatban. nem mondom, hogy mindig érdemesebb új készülék nézni, de érdemes elgondolkozni mindenen
2021. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

" Kiesett a kezemből a Nikon Coolpix L16 fényképezőgép. Bekapcsoltam, nem írta ki hogy Az akkumulátor lemerült "


Ez így eléggé furcsa.

Bár ez is fura lett volna:

Kiesett a kezemből a Nikon Coolpix L16 fényképezőgép. Bekapcsoltam, nem írta ki hogy a fényképezőgép kiesett a kezemből.

2021. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs garancia.
2021. júl. 3. 20:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?
2021. júl. 3. 20:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy csak a kijelző a rossz?Elszíneződött vagy más?

Az eséstől bármi elmozdulhatott,kiszakadhatott benne amit jó esetben egy hozzáértő vissza tudna igazítani.Vagy nem.

Ez egy ~10-13éves gép,hacsak nem tudsz valahonnan extra olcsón alkatrészt szerezni hozzá és ingyen beszerelni akkor nem éri meg.Amúgy pedig az új kijelző árából (tizenpárezer+munkadíj)már tudnál venni egy ugyanilyen márkájú/tudású/kategóriájú vagy jobb kompakt fényképezőgépet használtan.

Én pár hónapja a marketpalace-ról vettem 15e Ft-ért egy Nikon L330-at,20MP 26x zoommal,karcmentes gyári állapotban.

2021. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!