Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lesz a 3D filmgyűjteményekk...

Mi lesz a 3D filmgyűjteményekkel, hogy nem gyártanak és lassan elöregednek a 3D képes tévék?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Red-cyan szemüveggel lehet nézni hagyományos tévéken is.
2021. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nézni lehet, de nem látsz belőle semmit, ill. az két képet egymás mellett/alatt. :-D
2021. júl. 5. 13:00
 3/8 anonim válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam, h ennyi volt a 3D filmeknek? 🤔
2021. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Projektorok még tudják.
2021. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ja... pont most jöhezne újabb lökés a 3D-nek, hogy már tudunk értelmetlenül nagy felbontású képernyőket csinálni (így semmilyen technológia sem menne a minőség robására), illetve fényerőben is sokkal előrébb vagyunk, ami még sokkal érezhetőbben megdobná a 3D élményt. Hiányzik nekem... fizetnék érte felárat simán.


Projektorok pedig ugye ultragagyik felbontásból. Szóval akinek kell modern kütyü, az tud venni 3D projektort, de TV-t, ami tudna igazán nagy fényerőt és kontrasztot, azt nrm lehet 🙁

2021. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fáradt vagyok, elnézést!!


Úgy értem, hogy a projektorok ultragagyik fényerőből!! 😃

2021. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy műszaki szaki ismerősöm információ szerint arra várnak a gyártók, hogy kifusson a 4K tévé őrület, hogy jó sokat eladjanak belőlük, majd piacra kerül a legújabb 3D tévégeneráció, amihez még szemüveg sem kell. Persze, ezek már valóban nagyobb felbontást tudnak, így újabb nagy felbontású adatmennyiséget képes adathordozók kellenek. Tehát újabb 3D filmhordozók leszenek hozzájuk jó pénzért! 🤔🤢
2021. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a HD-DVD-kkel.
2021. szept. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!