Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Aktív zajszuros fejhallgatóból...

Aktív zajszuros fejhallgatóból melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Vezetekeset szeretnék ( Bluetoothos dolgokkal mindig kínlódok) Maximum 40 ezer Forintot tudok rászánni. Sokat utazom és mindig zavar ha hangosan beszélgetnek vagy a sofőr hátul is bekapcsolja a rádiót.
2021. júl. 6. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Három ilyenem van/volt, egy drága Bose QC35, egy Taotronics valami (talán 22?) és egy Anker Soundcore 30. Mindegyik jó volt, értelemszerűen a Bose a legjobb de a másik kettő ár-érték arányra simán verte. Szóval kínaiból a Taotronicsot és az Ankert ajánlani tudom, rendben vannak és találsz modelleket 40 alatt.
2021. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nézegettem , de nem is ismerem a márkákat. A Bose-t azt igen , de amiket kidobott a Google fogalmam sem volt , hogy jó márkáke.Megnezem amiket ajánlottál. :)
2021. júl. 6. 23:30
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Még annyi, hogy az Ankernek alapból iszonyat túl van tolva a basszusa. Az appban le lehet húzni és igazán szép kiegyensúlyozott hangot lehet neki faragni, de nem tudom, hogy ez vezetékkel is működik-e, vagy csak Bluetooth-on. Én sose használom a kábelt.
2021. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!