Ps4 pro vagy pc?

Figyelt kérdés

régen mikor kicsi voltam akkor pcn játszottam mindig de az csak arra volt elég hogy youtubeozzak és internetes játékokat játszak rajta aztán eladtuk a gépet és egyenlőre megvoltam játék nélkül. aztán rá egy pár évre megkaptam az első telefonomat amit tudtam játszani és utána kaptam egyre ujjabbat és ezeken játszottam sokáig. mostanában egy xbox 360-as konzollal játszom de már azon is a kedvenc játékaimat kijátszittam és gondolkodtam a váltáson. itt jön képbe a ps4 pro. mivel már régóta szerettem volna egy ilyen masinát keményen elkezdtem nyűjteni rá. már naggyából összegyűjtöttem annyit de még egy kicsi hiányzik. aztán elgondolkodtam hogy milyen lenne ha egy Gamer Pc-t vennék inkább mert az hosszú távra sokkal jobban hangzott mint hogy állandóan konzolt váltsak. a pc-n nem kell előfizetés meg semmi van rengeteg ingyen játék stb és hát ott majdnem az összes játék meg van mint konzolon és persze a pc-t lehet tuningolni meg ilyenek. de hát egy pc drágább mint egy konzol és nem biztos hogy annyi pénzért tud is annyit ami a konzol. (játék igényeim/kedvenc játékaim amin szeretnék játszani: red dead redemption 2, gta rp, pubg, stb)

csak ehez erős gép kell ami elég drága egy konzollal szemben de a pc-n többet tudnék játszani a haverokkal. és a streamelésbe is belekezdhetnék.

szerintetek melyik éri meg jobban?



2021. júl. 9. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

milyen tévéd van?

ha csak HD, elég egy 1tb-s ps4 slim is, az jóval halkabb.

mivel a leírásból úgy vettem ki, hogy eléggé kevés pénzed van, ezért érdemes a hazsnál piacban gondolkodno, tehát hazsnált ps4, hazsnált lemezes játékok, amit nem boltból veszel meg, hanem emberektől, és ha adott játékot kijátszottad, akkor eladod.

most hogy kijött a ps5, viszonylag olcsón hozzá lehet jutni hazsnált ps4-hez

a pc más tészta, egy valamirevaló, belépő szintű videókártya 150k, ha akarsz raytracinget inkább 300k, tehét egy modern gamer pc olyan 5-600k


haveroknak mijük van? mert az jobbban számít. vannak konzolosok?

streamelni ps4-ről is tudsz.

2021. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
óh b+ az összes használtat rosszul írtam :)
2021. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

4k tv-nk van és igen használtan néztem. a barátaim nagyrésze pc-s de van konzolos is és ami megvan nekik konzolon azt pc-n is lehet játszani.

és olyan ~150k-t költenék egy gépre és szépen lassan újítgatni

2021. júl. 9. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:

ha 150k-t költenél gépre, és van otthon 4k tv, akkor vegyél ps5-t vagy xbox seriex-x-et. a digitális ps5 pont 150k, csak ugye akkor a használt piacot el lehet felejteni. de van lemezes 185-ért, arra viszonylag kevesebbet kell várni (max fél év), mire megkapod meg is van az a plusz 35k

series x-et nem tudom, nekem ps-em van.

2021. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a konzolban az a jó, hogy amit kiadnak rá, az fut rajta, és nem kell azt nézegteni, hogy megy-e a konfigodon, meg mit kéne cserélgetni. szóval konzolon nincs újítgatás. nézd meg a Ratchet and Clanck Rift Apart-ot youtube-on, erre képes a nextgen. (hihetetlen volt játszani vele, mintha egy rajzfilmben játszanál.)
2021. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én összeraktam egy Viszonylag belépő szintű Gamer PC-t. 2 év után a legfrissebb játékok alig alig futnak el. Így megnéztem mivel tudnám bővíteni még a gépet. procit és ramokat keleltt volna vegye, de úgy voltam vele hogy olcsóbb ha veszek egy PS4-et azon tuti fut minden játék amit kiadnak rá. Mostha bővítem a gépemet, maxig, kb 2 év után megint az lesz volna hogy az új játékok már nehezen futnak el. a PS4 támogatása meg nem most fog lejárni. 1080p nekem meg bőven elég. Okés PC-n lehet szebb a grafika, de egy erős videókáryta kb egy PS4 ára.
2021. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!