Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 140-150 ezer forintig melyik...

140-150 ezer forintig melyik TV-nek van a legszebb kijelzője?

Figyelt kérdés

Elég 109 cm-s, nem kell hatalmas tv, mert nem fér el nagyobb.


Látom, hogy van 4k-s már 80ezer forinttól is, de olvasgattam, hogy a megvilágítás és az egyéb részletek sokkal fontosabbak a kijelző szépségét illetően.


Maximum 140-150 ezer forint körül szeretnék rá áldozni.


Melyiket ajánlanátok ebben a kategóriában?


2021. júl. 12. 17:13
 1/3 A kérdező kommentje:
A samsung 8502-eseket néztem, azok dual ledesek és 130 körül kaphatóak voltak. Viszont sehol nem árulnak már.
2021. júl. 12. 17:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Bementem egy Mediamarkt-ba, be volt vagy 100 tv kapcsolva, végignéztem a nekem kellő méretűeket, semmi különbséget nem láttam az olcsóbb meg a 4x annyiba kerülők között, az olcsóbbat vettem. Tedd meg te is, nézd végig a kínálatot.
2021. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem árulják már 8502-t????

kár pedig azt akartam javasolni! Nagyon jó cucc és viszonylag olcsó, ezért választottam én is azt

ha valami más 85XX-es van az is jó!!

2021. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!