Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek jól sikerült ez a...

Szerintetek jól sikerült ez a videóm?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 12. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nekem személy szerint jobban bejönne, beszélnél közben a videó alanyárol :D sokkal sokkal informativabb lenne.


Nem tudom mivel rogzitesz, de az autofókusz ugrálása kisse zavaró még számomra, de ez reneteg YouTube-ernel így van úgyhogy nem akkora baj.



Szerintem csináld, szerezz mikrofont es beszélj a dolgokról sokkal több embert fog megfogni ha informatív a videó. És legalább nem a tucat gameplay (amiket en is szeretek nézni de be kell ismerni, tobb van, mint kéne)



Azért feliratoztam, megnézem a fejlődésed.

2021. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
87%
Hang nélkül néztem. A képen ahogy előttem is írták a fókusz zavart, hogy ugrál. Láttam, hogy DSLR géppel készítetted, inkább fixáltad volna a fókuszt, és egy távolságból mutattad volna be, mondjuk az asztalon forgatod és nem emeled fel.
2021. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nemsokára újra készítek videót, és beleveszem a tanácsokat :)
2021. júl. 14. 02:06
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem jó ez a kézben tartós mutogatás, sokkal jobb, mintha leteszed egy asztalra, csak próbáld meg valami tárggyal jelezni magadnak, hogy hol van a kamera élességi síkja és mindig ott tartsd a tárgyat, amit mutogatsz.

pl. ha van kéznél egy asztal vagy szék a kamera látószögén kívül, amire könyökölni tudsz a képen kívül, akkor viszonylag könnyen be tudd állítani, hogy milyen magasra kell tartanod a tárgyat és úgy nem kell folyton állítgatni.


narrációval szerintem is sokat lehetne dobni rajta a feliratok helyett. viszont az felveti a kérdést, hogy angolul vagy magyarul beszélj alatta, na meg azt is, hogy sikerül-e elég jó szöveget jól elmondani.

most úgy látom, angolul próbálod nemzetközivé tenni a videót (bár a Gödöllői hely meghatározás kétlem, hogy segíti ezt). lehet, hogy érdemesebb volna akár két külön csatornára feltenni ugyanazt a videót angol narrációval is, meg egy másikra magyarral is - persze a leírást és címet is hozzá igazítva nyelvben. a narrációt felvenni és alávágni sokkal kisebb extra munka, mint a többi és egy ilyen videónál lehet értelme ennyit duplázni belőle.

persze az is lehetőség, hogy csak egyik nyelven csinálod meg és a másikra csak feliratozod azoknak, akik nem értik (meg a keresőnek, hogy könnyebben megtalálja a videódat - bár hogy erre a témára mennyire keresnek rá, az nehéz kérdés).


egy kis inspiráció, hogy miket lehet elmondani egy ilyenről:

https://www.youtube.com/watch?v=AjQ7CEeONb4

2021. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A témára sokan keresnek rá! Viszont nem éppen az olyanokra mint az én videóim, hogy csak bemutatnak egy terméket.

Én ezeket úgy töltöm fel, hogyha valaki kívncsi erre a típusra, mert ilyent akar venni, ilyenje volt valamikor, az meg tudja nézni.

2021. júl. 14. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!