Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digi Tv box-ban hogyan tudok...

Digi Tv box-ban hogyan tudok csatornát szerkeszteni,áthelyezni,kitörölni?

Figyelt kérdés
Egy régi Sd-ről lett becserélve HD Digital Set-Top Box-ra (Jc20-as modell) most ismerkedünk egymással,de sehol nem találok lehetőséget automatikus hangolás után a csatornák utólagos kézi szerkesztésére.Ha a kedvencek listát összeállítom utána csak azon belül lehetséges a navigálás?A kezelésiben erről semmilyen részletes információ nem szerepel ahogy a további funkciókról sem,pl. hogyan tudok időzítve felvenni vele stb..Van erről valami letölthető használati?,mert én nem találtam..

2021. júl. 14. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
8 éve nem nézek tvt.
2021. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Van rá esély hogy ugyanúgy nem lehet csatornalistát szerkeszteni, mint a tanyérusuknál.
2021. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Én sem nézem a reklámokat,csak választanom kellett,vagy egy új tv-t veszek ami kibírja az erősebb usb-t és ráférnek a filmjeim,vagy az új box usb-vel...utóbbi még az mp4-et is lejátssza pedig a tv-m egy 11 éves samsung..
2021. júl. 14. 13:44
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam kicserélem,mert a központ szerint a kihelyezett digipontokon eltérő lehet a készlet,idézem: "Sajnos a központból nincsen rálátásunk, hogy adott DIGI Ponton pontosan milyen választék elérhető."


Hát mint kiderült semmilyen...digiszerte csak ez az egyetlen made in román box létezik..majdcsak hozzászokok a gondolathoz..

2021. júl. 14. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mint írtam tányéros volt egy ideig tőlük, de minden évben cserélni kellett a beltérit mert lehalt. Még az elsőnél lehetett szerkeszteni a csatornakiosztást, aztán egyszer jött rá egy szoftverfrissítés, és azzal meg is szűnt ez a lehetőség.

Ment is a lázadozás fórumokban, amit a Digi úgy rázott le magáról,hogy ez korábban is csak egy opció volt amit most visszavontak.

Üdv:2

2021. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-5-ösnek is a választ,sajnos minden egyes frissítésnél,ip cím cserénél kitöröl minden kedvencek listát,így még aza lehetőség is elvész,hogy megtaláljam magam...részemről katasztrófa az egész.. :(
2021. júl. 15. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!