Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi okozza a tévénél ezt a...

Mi okozza a tévénél ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Mindig, minden adón jelentkezik. Főleg ha gyors jelenetek vannak.


Milyen tévét kellene vennem, hogy ilyen hibája ne legyen?


2021. júl. 24. 20:22
 1/7 A kérdező kommentje:
2021. júl. 24. 20:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz egy törésre a képen?


Képkocka frissítési hiba. Már jön a következő képkocka mire az előzőt még lese adta. Semmilyen tvt. Jó ez. Az adás a sz*r.


A televíziózás tele van ilyen gyenge butitott és tömörített kép minőséggel.

2021. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a tv-ben engedélyezve van bármilyen képjavító funkció, kapcsold ki, szerintem ez kavar be. Illetve lehetőség szerint natív felbontáson használd a tv-t.
2021. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam a led kepjavitast. Az uhd kepjavitast nem lehet, mert alap benne. De hiába van minden kikapcsolva ugyan ez van sajnos. Én úgy érzem, hogy a tévé processzora nem tudja tartani a lépést a képpel szerintem. Ez egy 2021-es Samsung crystal uhd led tévé, az alsó kategória felső szintje talán. Nem egy csúcs tévé.

Egyszerűen gyenge szerintem a tévé hardvere.

2021. júl. 25. 00:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Képtomoritesi hiba. Az első válaszoló jól írta, a digitális jelet ahol elő allitjak, jelen esetben a tv studió helytelen kódolási eljárást alkalmaz és egymásra csusznak a kép kockák
2021. júl. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem gondoltam volna.
2021. júl. 25. 03:02
 7/7 Zzzoli ***** válasza:
Sokmindenkinek van 7-es sorozatú Samuja, ezt nem a tévé okozza.
2021. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!