Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Két hangfal közül melyiket...

Két hangfal közül melyiket érné meg megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 12. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szinte tök ugyanolyanok. Ha rám hallgatsz a drágábbat, ha a pénztárcádra, akkor az olcsóbbat választod.
2021. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
76%

Én úgy látom, hogy az a különbség, hogy a 628 (a drágább) el van látva villogó fényekkel is.

Nem tudom neked mennyire jön ez be, de számomra az értékét csökkentené és nem növelné.

Főleg hogy az egész konstrukció (mindkettő) "nejlon hangfal" kategória...

2021. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Mindkettő hulladék sajnos
2021. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Ezektől a műanyag vackoktól ne várj jó hangzást.

Szóval mindegy melyiket veszed - egyik se éri meg a pénzt.


Én inkább vennék használtan egy régi fa dobozos Genius 5.1 szettet.

Nagyságrendekkel jobban fog szólni és még olcsóbb is lesz.

2021. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel ugyanaz a márka, ráadásul árban és tudásban is egyformák, ezért én elsődlegesen néznék róluk tesztvideókat, főleg a hangzás miatt, úgy döntenék! Ha abban sem hallasz különbséget, akkor a 38-ast javaslom, mert az jóval több vélemény/tapasztalat alapján kapott ugyanolyan minősítést, ennyi ember nem tévedhet!

Nem tudom, mennyi a max. kereted, de ugyanebben az árfekvésben én azért elgondolkoznék másik 3 típuson is, amik viszont sokkal jobb ár-érték arányúak, persze a hangzás minősége se mindegy, nézz utánuk!

[link]

2021. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:

"én elsődlegesen néznék róluk tesztvideókat, főleg a hangzás miatt"


Félrevezető (és haszontalan) dolog felvétel alapján eldönteni egy audio eszközről hogyan szól.

2021. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!