Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Galaxy Tab S7+ kinek...

Samsung Galaxy Tab S7+ kinek ajánlott?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a tablet, és az évek alatt nem igazán láttam, hogy lenne kiemelkedően negatív vélemény róla. Az ára miatt hezitálok, hiszen nem olcsó még így egy évvel a kiadás után sem.


Egyetemhez kellene elsősorban, de mivel van laptopom, ezért nem szükséges inkább egy kényelmi vásárlásról lenne szó. Matek jegyzeteket nem tudok laptopon gépelni a sok egyenlet és szimbólum miatt. A kézzel írott jegyzet pedig úgy általánosan jobban megragad nekem. Minimális grafikai munkát is csinálok, de ez már inkább csak kifogás.


Olyanok véleménye érdekelne, akik hasonló indokkal vásároltak, hasonló árú tabletet. Utólag úgy érzitek megérte?


Válaszokat előre is köszönöm!


2021. aug. 21. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kedves kérdező! :)

Az, hogy megéri -e, szubjektív!

Ez már egy középfelsőkategóriás 8 magos , Qualcomm Snapdragon 865+ processzorral megáldott, kiemelkedő teljesítményű, 8000 mAh akkumulátor kapacitással rendelkező Galaxy tablet.

Az én véleményem, hogy megéri!

Főleg, hogy már 80 ezer ft-ért lehet venni egy középkategóriás, jól működőt venni.

Ennyi pénzért meg az ember el is várja, hogy jól működő legyen! :)

2021. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, ez a sima S7, amit leírtam.

A plusz nem sokkal tud többet.

Olyan, mint az iPhone-oknál a pro verzió.

Általában a kamera tud valamivel többet, de ugyanaz a chip dolgozik.

Szerintem nézd meg az S7-et, 220-ért szerintem már lehet venni, 300 ezer ft-ért már gamer laptopot lehet venni, 9. generációs, 8 magos, intel core i7-es processzorral.

Nem feltétlen a csúcskategóriás a jobb, szerintem egy középkategóriás megfelel az elvárásaidnak :)

2021. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az idődet! A termék specifikációival tisztában vagyok, és tudatos a + választás. Olcsóbbat nem vennék, mert hozzá vagyok szokva a reszponzív eszközökhöz. Ipadeket nézegettem, de mivel samsung telefonom, van és windows -t használok, ez az egyetlen reális alternatív.


Engem az érdekelne, hogy van e gyakorlati haszna olyanok szerint, akik vettek ilyen minőségű tabletet tanuláshoz.

2021. aug. 21. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén Samsungot használtam a tavalyi évben, minden prezentációmat ezen készítettem el.

Power point, Windows és Excelt használtam.

Emellett más célokra is használtam, tapasztalatom szerint kíválőan megfelelt.

Ez egy régebbi kiadás volt, nem ideji.

Tehát a 2021-es már fejlettebb, bizonyára többet tud! :)

2021. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!