Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magyarországon miért volt...

Magyarországon miért volt elterjedve a "sárga kazettás Nintendo", amikor az nem is volt igazi?

Figyelt kérdés

A 90-es években terjedhetett, bár talán előtte is. De az nem is volt igazi konzol, hanem hamisítvány.


Miért nem az eredeti terméket (Nintendo NES) vették meg az emberek, nem volt rá pénzük, vagy Magyarországon nem forgalmazták?


Továbbá, hogyan lehetett a sárga kazettákat, mint hamisítványokat kereskedelmi forgalomban kapni? Ez kb. olyan, mintha a Media Martkban ma hamis PlayStation lemezeket árulnának...


2021. aug. 21. 11:21
1 2
 11/16 xKakashix ***** válasza:

emlékszem mikor muterral mentünk piacra anno és mindig megnéztem a sárga kazettás játékokat, aztán mindig könyörögtem, hogy vegyünk már valami újat.. akkor fingunk nem volt róla hogy az másolat, nekünk az volt az eredeti :D amíg be nem jött az internet addig nem is tudtuk...

régi szép emlékek amikor nem akart indulni a játék, kivetted a kazettát megfújkáltad.. meg a 100 in 1-es kazetták stb :D

volt a kacsa vadászós játék, ahhoz még puskám is volt.. mekkora feeling volt anno atya ég.. eskü elő venném ha lenne :D

2021. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Alex Fly ***** válasza:
Leginkább az lehetett az oka, hogy bármelyik piacon gombokért vehettél egy famiclone-t és sárgakazit, az eredeti Nintendo termékeket pedig csak szaküzletben kaptad meg többszörös áron...
2021. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék, ha működne a régi sárga kazisom, úgy szerettem, olyan jó emlekeim vannak vele kapcsolatban, drága Anyukammal, aki más nincs közöttünk, mennyit jatszottam 😥
2021. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13/ vannak netes amulatorok lehet játszani gépen is

vagy vannak iylen oldalak is pl ez [link]

2021. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát erre nincs egyszerű válasz, szerintem főleg azért, mert az egy olyan korszak volt, hogy annak örültünk, ami volt. A piacok pedig mai napig tele vannak kamu cuccokkal, mint ahogy régen.
2021. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert az akkori fizetésekhez viszonyítva a megfizethetetlen kategóriát súrolta.
2021. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!