Melyik 5.1 et vegyem?

Figyelt kérdés
Nem mostaniak használtak.. de van egy kis ár külömbség .az egyik 30 a másik 70 ezer. Panasonic sc ht 990 30 ezer ft,vagy logitech z5500 ami 70 ezerbe kerül. Melyik a jobb?

2021. aug. 21. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Egyik sem jó!


Zenehallgatásra nem 5.1-et veszünk, de ezeket még filmnézéshez sem tudom javasolni!


Amit tudok javasolni: 2.0 sztereó hangfal, az alábbi gyártóktól:

Edifier, Audioengine, Microlab, Modecom.


100 ezer forint alatt ennek van csak értelme, és hangminőségben előrébb vagy fényévekkel, mint ezekkel az 5.1-es szettekkel. Az Edifier-t javaslom egyébként. Még filmezésre is alkalmasabbnak tartom, mint ezeket az 5.1-es bögreszetteket.

2021. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xKakashix ***** válasza:

#1 ha minőségi zenét akar hallgatni akkor egyetértek, ha viszont nagy mélyekre vágyik a kérdező akkor muszáj lesz egy külön sub

nekem Logitech z906-om van, aminek nagyon szépek a mélyei és mellesleg most 80k alzánál, ami nem egy rossz ár érte, elgondolkoznék azon is

szóval függ attól milyen stílusú zenéket hallgatsz

filmnézésre meg elengedhetetlen a sub szerintem..

2021. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2


Ehhez biztosan nem kell külön sub: [link]


Tudom, mert volt ilyenen, még az előző szériából (R2730DB) és egy 10 m2-es szobába annyi mélyet adott, hogy teljesen le kellet venni az EQ-n a mélyet. 20 m2-ig ezt simán tudom ajánlani.


Ezt a modellt ajánlom egyébként is, ezzel nagyon jól jársz.

2021. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xKakashix ***** válasza:
#3 ez elég jónak tűnik ennyiért, meghallgatnám élőben
2021. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1-es

Mi a problémád az 5.1-gyel? Minden szempontból jobb választás egy 2.1-től, vagy hasonlótól, még ha többe is kerül. Több hangszóró, nagyobb sub, minden hangerőn szebben szól, és hangosabb is.

2022. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5: Post lassan egy éves.

Azon felül marhaság amit írtál.

2022. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!