Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan vehetném meg azt az...

Hogyan vehetném meg azt az Ipadet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem olyan régen megbeszéltem anyukámmal hogy vehetünk egy Ipadet, ha beleadom a pénzem (80.000-rem volt összesen, elvettek nemrég 60.000-ret, és azzal még tartoznak, de úgy gondoltam hogy ha megvesszük és beleadom a pénzem, akkor nem kell visszaadnijuk a 60.000-ret), de aztán, történt az, hogy elhunyt a papám, és nagyon drága a temetés, emiatt nem biztos hogy megvehetjük a tabletet. :((


Van valami tippetek hogy mit csinálhatnék hogy mégis meg vegyük??



2021. aug. 26. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Elég önző vagy! Amúgy ha egy hónapig dolgoznál,már kijönne annyi.
2021. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Diákmunka, vagy megvárod a karácsonyt.


Az iPad adta lehetőséget ki tudod használni, vagy amíg nem dolgozol addig feleannyiért egy mezítlábas gép nem teszi meg?


Nekem is csak nemrég lett Apple telefonom, pedig 6 éve kérdezték hogy kell-e karácsonyra, mondtam hogy nem, de tavaly már nekem is lett.

2021. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ugy veheted meg, hogy elmesz dolgozni.

Elegge gaz egyebkent, hogy komoly csaladi tragedia tortent, de te most is csak magadra tudsz gondolni. Fel kene noni kerdezo egy piciket.

2021. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Apukád meghalt.

Családi tragédia, illetve rengeteg pénz, stressz, és egyéb negatív dolgok


De téged csak az a nyomorult ÁJPED érdekel, komolyan??


Menj el dolgozni, segíts anyukádnak, mert most neki volna rád szüksége, nem pedig neked az ipadre.

2021. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem full kamu az kérdés..

Papád meghalt,és csak azt a nyomulrut iPad számít?

Ha igaz az kérdés,akkor jó nagy önző vagy.

2021. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A papám halt meg nem apukám


Sokat segítek a szüleimnek, nem szoktam soha semmit kérni se karácsonyraa meg szülinapomra meg stb.


megértem ha önzőnek tartotok,

Még nem diákmunkázhatok, gondoltam hogy ebből fog állni a válaszok nagy része


Csak eddig meg úgy volt hogy vehetünk, és beleéltem magam, nem dolgozhatok, pénzt meg csak karácsonykor meg ilyenekkor kapok általában (nem kérek, hanem kapok) ha tudnék diákmunkázni akkor már elmentem volna :/


Egyébként most beszéltem anyummal, és azt mondta karácsonyra vehetünk, csak nekem az a négy hónap egy év, ha úgy vesszük hogy félévkor lesz karácsony, és az iskola még el se kezdődött

2021. aug. 26. 18:21
 7/7 A kérdező kommentje:
De igazatok van, szégyellem magam hogy ezen jár az eszem egy ilyen helyzetbe, bocsánat
2021. aug. 26. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!