Bluetooth mikrofon amely bármilyen hangszóróval kompatibilis?

Figyelt kérdés

Olyan Bluetooth mikrofont keresnék, amely nem tartalmaz hangszórót és Bluetooth hangszóróhoz lehet párosítani (pl. tartalmaz kis kijelzőt amin választható hogy milyen eszközhöz lehessen párosítani), vagy esetleg a párosítandó Bt-hangszóró közelébe téve megtörténik a csatlakozás).

Tehát olyan Bluetooth mikrofon kellene, mely nem mobiltelefonra küldi a hangot, hanem tetszőleges, bármilyen Bluetooth hangszóróra.

Hogy hívják ezeket, milyen módon keressek ilyeneket? Linkelnétek a fentieknek megfelelőt? Elsősorban magyar webshop-ból de ha nincs, külföldiből is.

Elsősorban olyan kellene, amely inkább csíptetős mikrofon, mint kézi, de ha a fenti kritériumoknak csak kézi felel megy, az is érdekelne.



2021. aug. 29. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Addig is megoldás lehet egy alkalmazás a telefonra. Bluetooth live microphone keresésre találsz párat a Play-en. Valamelyiket próbáltam már, működött, de némileg késett a hang. Nem tudom már melyik volt.


A csiptetést is megoldhatod egy mikrofonos headsettel, vagy persze egy külön mikrofonnal, a telefont meg zsebbe.

2021. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék telefont, azt szeretném, ha a Bluetooth mikrofon adóként működne és bármilyen Bluetooth mikrofonhoz párosítható lenne, telefon nélkül.

Amit a mikrofonba beszélnek, azt a Bt-hangszóróban lehetne hallani.

Hogy hívják az ilyen mikrofont, ami ezt lehetővé teszi?

2021. aug. 30. 06:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is igen hosszan tudnám sorolni, mit szeretnék. Ilyen mikrofonról még nem hallottam. De lehet, hogy más igen. Bár eddig nem volt nagy tolongás ezügyben.
2021. aug. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én csak azért konkretizáltam ismét, hogy egyértelmű legyen a kérdés.

Nem "puszta szórakozásból", vagy "mások rosszallásának/kötekedésének kiváltása céljából" keresek olyat, amiről "mások még nem hallottak", hallássérült vagyok és igen sokat tudna segíteni számomra egy ilyen mikrofon. Hallókészülék Bt-headset-ként tud működni és ha a mikrofonnal lehetne párosítandó eszközöket keresni és így párosítani hozzá, nagyon jó lenne.

Sajnos én se találok ilyet, keresgetve a karaoke- és egyéb Bt mikrofonok közt.

2021. aug. 30. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!