Nintendo Switch Iskolába?

Figyelt kérdés

Na rögtön az elejátől.


Ugye most egy csomo suliban van hogy a telefont le kell adni reggel és délután kapjuk meg. Telomat(iPhone) nem merem leadni (ki tudja ki nyúl hozzá).


És a szünetekben nagyon unatkozunk. Unjuk a Társasjátékokat, kártyajátékokat. Ezért úgy gondoltam hogy Beviszem a Nintendo switch-et


Mennyire van veszélyben egy budapesti iskolában??


Osztályfőnök Megengedte


Kérdésem: Ellopnák, stb



2021. szept. 2. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiveri egy Isten barma véletlenül a kezedből és összetörik a betonon, lenyeled a kárt?
2021. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Van egy pár jó ötletem, hogy mivel foglaljátok el magatokat, hogy ne unatkozzatok.

- beszélgessetek

- készüljetek a következő órára

Addig van biztonságban amúgy, míg egy nálad erősebbnek meg nem tetszik.

2021. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Oké.. én azt is hülyeségnek tartom, hogy a telefonokat le kell adni. Nem csak azért, mert kicsit ironikus, hogy nemrég még azon sírtak, hogy miért nincs nálad a telefonod, meg miért nem ülsz egész nap a gép előtt (előtte meg azon papoltak, hogy ne ülj a gép előtt fél óránál többet), ez önmagában is rávilágít arra, hogy talán nem démonizálni kéne egyes dolgokat, hanem megtanulni kulturáltan és felelősségteljesen használni. Ráadásul a személyes tárgyak leadása során ki tudja, hogy mennyire vigyáznak rá?

De azért azt is tartsuk szem előtt, hogy az iskola nem az a hely, ahol mindenki folyamatosan óvatos és elővigyázatos. Azt a 10 percet (ami a gyakorlatban sokszor inkább 5-8 perc) meg ki lehet bírni. Ha nincs kivel társalogni, akkor is eltöltheted azzal, hogy átnézed a következő óra anyagot. Vagy megcsinálsz pár házi feladatot, amit előző órán adtak, annyival is kevesebb dolgod lesz otthon.

2021. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én nem javasolnám, azokra a 10 - 15 percekre szerintem teljesen felesleges, plusz egy idő után a sok kütyühasználattól koncentrációs zavaraid is lehetnek. Most 22 vagyok, tapasztalatból beszélek. Én egyetemen inkább leülök olvasni, vagy készülök a következő óráimra, esetleg átnézem a korábbi jegyzeteimet, így legalább nem kapcsol ki teljesen az agyam.
2021. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!