Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen jó külföldi oldalak...

Milyen jó külföldi oldalak vannak, ahol x havidíjért cserébe csomó csatorna található?

Figyelt kérdés
Halottam, hogy vannak megbízható stabil szerverrel rendelkező (igaz nem túl legális) oldalak, ahol rengeteg adó érhető el, mind magyar, mind külföldi csatornák.

2021. szept. 3. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

x havidíjért nem fizetek be illegális oldalakra.


Ha korlátlanul akarsz LEGÁLISAN filmezni, ott van a HBO Go, Netflix, Disney+ Úgy tudom havi 2-3 ezer csak. (Már én is gondolkodom rajt).

2021. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de én konkrétan csatornánkra gondoltam nem filmekre.
2021. szept. 3. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Külföldi csatornákat a YouTube TV-n lehet elérni elvben. Illetve biztos vannak külföldön is hasonló megoldások, mint némelyik magyar tévénél tudod a saját weboldalukon élőben nézni a műsort. (A közmédiánál biztosan működik, de mintha más magyar tévénél is láttam volna ilyet.)


Viszont általában a területi korlátozások miatt így sem nézheted más országból a tévék műsorát. Ennek az az oka, hogy a tévék a legtöbb műsort olyan korlátozásokkal vásárolják meg, hogy csak a saját sugárzási területükön vetíthetik. Angol csatorna csak Angliában, amerikai csak Amerikában, magyar csatorna csak Magyarországon, stb. Ahhoz, hogy máshonnan is meg lehessen nézni a műsoraikat, sokkal többet kellene fizetniük a közvetítési jogokért, ami viszont nem térülne meg nekik.

Elvben a saját gyártású műsorokat nem feltétlenül kéne korlátozniuk, de sok esetben valószínűleg egyszerűbb mindent korlátozniuk, minthogy véletlenül belefussanak egy olyan problémába, hogy a saját gyártású műsorban is megjelenik egy bevágás, vagy valami, ami mégis korlátozott volt és amiatt beperelik őket. Na meg az is elég hülyén nézne ki, hogy megy a műsor, majd egyszer csak véget ér és kiírják, hogy ez a műsor nem elérhető a jogi korlátozások miatt, majd egy óra után (vagy épp reklámokkal megszakítva hamarabb is) véget ér a korlátozás és újra nézheted, majd megint jön a korlátozási tájékoztató.

2021. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!