Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Vortex TV-k képe fejlődött...

A Vortex TV-k képe fejlődött az elmúlt évekhez képest, vagy ugyanolyan szar mint régen?

Figyelt kérdés

Találtam 50colos tévét egyik üzletbe, és csak 60ezer Forint, na most a képére régen van aki panaszkodott, van aki nem.

Most milyen ez a TV?



2021. szept. 4. 12:35
 1/4 Zzzoli ***** válasza:

Attól függ mik az elvárásaid. Ha megelégszel ennyivel amit ez a tévé nyújt, akkor nyugodtan meg lehet venni.

Kép és hangminősége arányban van az árával. Nyilván ez nem azt jelenti hogy nézhetetlen, de akinek igényei vannak, az azért ne ebben az árkategóriában keresgéljen.

2021. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha online rendeled, akkor személyes tapasztalatokat is szerezhetsz a témában, és ha nem tetszik, 14 nap áll rendelkezésedre hogy elállj a vásárlástól.

Nyilván egy Vortex nem ugyanazt tudja mint egy LG vagy Samsung, így relatív hogy kinek mi felel meg. Én speciel 50" méretre kevésnek tartom az 1920 x 1080 felbontást, hiába csak 60 ezer fotintba kerül a készülék tokkal vonóval.

De te pedig lehet azt mondod, hogy annyiért elviseled.

2021. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nekem több a digitális adáson, analógot nem is nézek. Analóg az 50colon inkább el se képzelem milyen lenne


Nem megváltást akarok a TV-től, ha megy akadás nélkül rajta a full hd adás, az már nagyon jó lenne.


Jövő héten hozzák, kiváncsi vagyok rá.

2021. szept. 4. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd meséld el, neked mik a tapasztalataid vele!


"a képére régen van aki panaszkodott, van aki nem" - ez pont így van minden mással is: egyik ember igényesebb, érzékenyebb, magasabbak az elvárásai, közelebbről nézi. más kevésbé igényes, kevésbé érzékeny, alacsonyabbak az elvárásai, vagy csak messzebbről nézi és ezért zavarják kevésbé a hiányosságai - vagy csak beletörődik, hogy ennyiért a vacak is megéri neki.


a népszerű "ár/érték arány" önámítás pont ezért nagyon csalóka: a nagyon olcsón vacak és a drágán szuper ár/érték aránya matematikailag jó eséllyel pont ugyanannyi és ugyanúgy neked kell eldöntened, hogy számodra az ár vagy a minőség fontosabb. aztán az "ár/érték arány" csak egy önámítás, amivel igazolod a döntésed, hogy ne kelljen beismerni, hogy egyszerűen csak sóherebb vagy, mint igényes.

2021. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!