Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért áll le a számítógépem?

Miért áll le a számítógépem?

Figyelt kérdés

Lenovo Z50-és típusról beszélek konkrétan, soha nem volt ilyen gondom vele.

Ha éppen valamit csinálok (megszakítás nélkül, vagy filmezek) akkor nem kapcsol le, viszont ha abbahagytam a teendőket akkor 5 perc alatt kikapcsol ( az alvas : leállítás mód ki van kapcsolva ) nemtudom miért történik ez. Egy újratelepitesre vittem volna kettő laptopot (3hete egy másik laptoppal eggyutt ) viszont ehhez elfelejtettem töltőt vinni, es akkor hozza se ertek állítólag .

Már azon gondolkodom, hogy lehet kibelezték?

Mivel előtte ilyet nem produkált .

Vigyem el a MediaMarkt-ba egy újratelepitésre ?



2021. szept. 6. 12:36
1 2
 1/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Windows keresőbe írd be, hogy energiagazdálkodási és alvási beállítások. Itt két legördülő menüt látsz: egyrészt azt tudod beállítani, hogy a képernyő mennyi idő múlva kapcsoljon ki, másrészt azt, hogy mikor aludjon a gép - ezt érdemes beállítani, hogy soha.
2021. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de irtam ezek már be lettek állítva hogy ne kapcsoljon ki “soha”.

Pl ha YouTube vagy film megy akkor nem kapcsol ki. De ha csak 5 percre úgy hagyom akkor ki nyomja magát a gép .

2021. szept. 6. 13:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanabban a menüben a "képernyő kikapcsolása" hogy van beállítva? [link]
2021. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

“Soha” opció van beállítva mindenhol .

Ezért nem értem en sem mi a gond .

2021. szept. 6. 13:39
 5/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Kikapcsol vagy csak elsötétül a kép?

Nem mindegy.

2021. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
OK, akkor ugyanott a speciális energiaellátások (1) alvó állapot (2) opciói között van-e olyan, hogy hibernálás/hidrid alvás? Ha van, állítsd "0"-ra illetve "ki". [link]
2021. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves hatos, most beallitottam (1percre volt állítva) kiváncsi vagyok megoldja a problémát vagy sem.


Illetve ahogy látom elég jól értesz ezekhez, vallalsz esetleg újratelepitest ? ( irj privatban legyszives )

2021. szept. 6. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ördöngösség a telepítés, van sok nagyon jó step by step képekkel illusztrált tutoriál hozzá, pl.:

A Windows 7 telepítése - Informatika érthetően [link]

Windows 7 telepítése lépésről lépésre [link]

Windows 7 telepítése lépésről lépésre [link]

Windows 7 telepítése Pendriveról - telepítő készítése usb-re - Rufus [link]

2021. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos én ezekhez nem értek. Egyszer már anno megpróbáltam, el is b@sztam rendessen.

Drivereket kell letölteni, telepíteni, vírus írtó, stb ..

2021. szept. 6. 15:17
 10/11 anonim ***** válasza:

A fenti linkek alapján egy rendszerfrissítés (felhasználói fájlok megtartásával) elég lenne. (de miért is kellene újratelepíteni, valami nem működik?)

Lenovo Z50 automatikus driver-frissítés [link]

Vírusirtó: Microsoft Security Essentials [link]

2021. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!