Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fajta vezeték nélküli...

Melyik fajta vezeték nélküli (true wireless) fülhallgató illeszkedik legjobban a fülbe?

Figyelt kérdés

Tehát aminek van szára, pl: Airpods, vagy ami csak sima dugó pl: sennheiser momentum true wireless 2, vagy van még aminek van fültartója is, mint pl: beats powerbeats pro.

Tehát melyik a legkényelmeseb, és nem esik ki a fülből?



2021. szept. 6. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Pont az a része amit említesz az nem számít hogy milyen - mert a füleden kivül van.
2021. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Azt tudod-e, hogy a fül nem szabvány szerint készül? Kinek ez, kinek az, csak úgy tudhatod meg, ha kitapasztalod.
2021. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
89%

AirPods Pro

Nekem az van, van hozzá 3 különböző méretű gumiharang, szóval mindenki számára jó. Másik AirPods (nem gumiharangos) nem igazán illeszkedik a fülbe, ki tud esni, tapasztalat.

2021. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen személyfüggő. Én pl imádom a samsung buds fülesét, tökéletesen illik a fülembe - párom meg még berakni se tudja az enyémet rendesen, nála a legrosszabb kategória.
2021. szept. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Morzsi007 ***** válasza:
89%
Nekem volt Airpods-om (1.gen). Számomra kényelmes volt, nem esett ki a fülemből, néha meg kellett igazítani, de nem volt zavaró és hallottam a környezetet is, ha nem hangosan hallgattam, ez irodában előnyös volt. A gumiharangos egy idő után feszíti a fülemet, az biztos nem esik ki, de zavaró és elnyom minden környezeti hangot. Valaki ezt jobban szereti.
2021. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as: a Pro-t is nézegetem, viszont az igaz hogy nem apples készüléken nem szól olyan jól? meg nem használom ki 100%-ban?
2021. szept. 7. 16:38
 7/8 anonim válasza:
Nem használtam nem Apple termékkel, így nem tudok sajnos válaszolni. Valószínűleg nem tudod kihasználni minden funkcióját Androiddal, de a hangzását nem hiszem, hogy befolyásolja.
2021. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Morzsi007 ***** válasza:
Hangzásban lehet van különbség, androiddal máshogy szól. Egyszer mintha próbáltam volna. Ha tudod próbáld ki előtte azért, meg a funkciókban lesz hiány nem ios esetében.
2021. szept. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!