Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A monitor beégés mennyi idő...

A monitor beégés mennyi idő után következik be?

Figyelt kérdés

Valamelyik program megakadályozza, hogy a képernyővédő animáció elinduljon, szóval ha a gépet úgy hagyom, nincs mozgó animáció.

Van hogy 4-5 órára így hagyom (torrent miatt), ennyi idő alatt lehet baja a monitornak? Vagy ahhoz sokkal több kéne?



2021. szept. 9. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én letiltom a képernyővédőt, a megadott idő után kikapcsol a monitor.

Beégni pedig nem fog egy tn vagy ips paneles monitor.

2021. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kikapcsolom a monitort ha otthagyom a gépet. Nem tudom, hogy mennyi idő kell ahhoz, hogy beégjenek, de nálunk a CNC megmunkálógépek LCD monitorai mind be vannak, de ők heti 5-6 napban , 3 műszakban szinte ugyanazt a képet mutatják. Bekapcsoláskor meg szépen látszanak, a windows ablakokhoz hasonló keretek.
2021. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szirty ***** válasza:

"Beégni pedig nem fog egy tn vagy ips paneles monitor."


Ó dehogynem!

Hosszú idő alatt be tudnak égni.

2021. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!