Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó hangszóró 15-20k környékén?

Adam2001 kérdése:

Jó hangszóró 15-20k környékén?

Figyelt kérdés

Normális hangszórót keresek 15-20 ezer forint körül.

valami olyasmi méretűt és teljesítményűt mint a JBL XTREME

nyílván gondolkoztam az olcsóbb JBL termékeken, de azok igazából fele akkorák sincsenek mint az XTREME, és jóval drágábbak mint amennyit szeretnék rá szánni.

bisztos van egy olcsóbb megoldás is, és jöhettek azzal hogy erre van a google, de azon keresztül nem tudom meghalgatni a különbségeket.


A lényeg az hogy KB egy méretű legyen a fent említett hangszóróval, legyen hangos de eggyaránt legyen jó a mélyhangokban a többi nem túlságosan fontos.


ha segítesz előre is köszi <3



2021. szept. 26. 17:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetem, hogy kb 30w körüli legyen
2021. szept. 26. 18:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy úgy szóljon,mint egy xtreme az lehetetlen,nem véletlen akkora az árbeli különbség. Én sonyt vennék ennyiből,nagyon jó hangzása van.
2021. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy a tronsmart
2021. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen feltételekkel nehéz találni igazán jót! Szerintem ezeket nézd meg:

[link]

A Mac Audio nagy márka ugyan a hangtechnikában, de ilyen árban nem tudom..., a Lamax meg alapból jó minőségű, de általánosságban magasabb hangerőn kissé torzít! Nyilván egyik sem fogja hozni egy Sony vagy JBL hangminőségét, de talán a legjobbak ebben az árkategóriában! A Sony olyannyira nem tartja lényegesnek a hangteljesítményt, hogy ha nem is az összesét, de több hangszórójáét még a fogyasztók elől is titkolja, főleg ha komolyabb "cuccról" van szó! Ebben a kategóriájában az SRS-XB23 tűnik a legkomolyabbnak, de a hangteljesítményt nem tudni, és árban is már 25 ezernél kezdődik!

[link]

Másokat nem nagyon tudok ajánlani!

2021. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2021. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!