Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külső vinyóban kárt tehet ha...

Külső vinyóban kárt tehet ha arra telepítek játékot és játszok? Esetleg lehet lag, (néha kell neki pár sec, hogy kapcsolódjon)?

Figyelt kérdés
500 gigás WD 2,5-es külső vinyóm van.
2010. szept. 1. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel usb-s igen lassabb az átvitele, lassabb az elérése. nem lesz olyan gyors a játék
2010. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja de kárt nem tesz, miért tenne.. csak ne válaszd le menet közbe, mert szektorhiba... És akkor lehet kuka
2010. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én már csináltam így, nekem nem volt lassabb.
2010. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de miért futtatod külsőről, amikor az relatíve drágább eszköz, és aktív használattal hamarabb fog tönkremenni?


a külső merevlemezeknek a céljuk a TÁROLÁS, nem pedig az aktív műveleti munkafelület.

2010. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért mert suliban nincs rendszergazda jogosultságom, így nem telepíthetem rá az ottani gépre. Tudom, hogy kopik meg minden, de máshogy nem lehet megoldani. 2 hetente használnám csak.
2010. szept. 1. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:

sulis gépre alapból nem lehet telepíteni, ha nincs rendszergazdai jogosultságod, mert nem módosíthatod a Registry-t sem.


Miért nem másolod át inkább a géped Dokumentumok mappájába?

2010. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom úgy akkor. Kösz.
2010. szept. 1. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!