Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kossem ossze a TV-lapto...

Hogyan kossem ossze a TV-laptop-fulhallgato rendszert?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy fujitsu laptopom es egy TVm. Jelenleg HDMI kabellel vannak osszekotve. Ez igy fajan is mukodik, de szeretnek fulhallgatot csatlakoztatni a bulihoz. Vettem a TVhez vezetek nelkuli fejhallgatot, de a TVvel nem mukodik, ha a laptopba dugom, akkor meg egy masik adast hallok rajta. Probaltam a laptophoz wireless fulhallgatot csatlakoztatni, de az sem sikerult. Tudtok esetleg segiteni, hogy mi lehet a baj? Milyen kabelt es fulhallgatot vegyek, hogy a rendszer jol mukodjon? A cel az lenne, hogy a laptop kijelzojet lassam nagyban a TVn, de a hangjat a fulhallgatoban halljam. Ha megoldhato lenne, hogy kedvem szerint valtoztassam, hogy a hangot hol a TVn, hol a fulhallgatoban halljam, az mar csak hab a tortan lenne.

Elore is koszi szepen a segitseget.



2021. okt. 5. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudni kéne milyen TV és milyen fülhallgatód van...


Az mit jelent hogy ha a laptopba dugod akkor egy másik adást hallasz rajta? Az hogyan lehetséges?


Mit takar hogy a TV vel nem megy?


Hát szerintem nem annyira egyszerű megvalósítani hogy hol ezt vagy hol meg amazt halljad a fülhallgatóban.

Létezik olyan füles amelyiket több BT eszközhöz is tudod csatlakoztatni, de akkor az eszközökön kell válogatnod. Vagy létezik Jack selector. Van több bemenete és te választod ki épp melyiket akarod. Ez utóbbival az a baj hogy ha valami gagyit veszel akkor a sistergés az agyadra fog menni, mert a zajjal nem bánnak kesztyűs kézzel :)

2021. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:

Win10-nél egyszerűen beállíthatod, hogy melyik kimeneten szóljon a hang. A tálcán lévő hangerőikonra kattintva a hangerő csúszka felett kattints a hangeszközre (pl LG TV, Digital output, stb), itt bármikor tudod változtatni.

Én is hasonló módon használom a Tv-t, pc-t.

Neked, ha laptop a forrásod, akkor ide kellene csatlakoztatni a fejest és a fent leírtak alapján kiválasztani a hangeszközökből a megfelelőt. Pl Bt fejhallgató vagy analóg kimenet esetleg továbbítani a TV-re, ha azt szeretnéd stb.

Milyen fejhallgatód van?

2021. okt. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor neked valami rádiós fülesed van, mondjuk a tied nem tudjuk milyen, de nekem eleve úgy van, hogy az adóval össze kell párosítani először. Valami bezavarja a tiedet szerintem akkor. Miért nem veszel bluetooth fülest, azt csatlakoztatod a laptophoz, beállítod, hogy arról szóljon a hang,a tv-t meg lenémítod.
2021. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!