Meddig lesz támogatott az Xbox one s?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mivel a videókártya árak az egekben vannak és egyszerűen nem látom annak az esélyét annak hogy 2-3 éven belül normális áron lesznek. De ha mégis lejjebb menne akkor meg ott tartunk, hogy a kártya elavult lesz és nem éri megvenni. Az újabb generáció meg szintén drága lesz. Ezért szeretnék egy Xbox one s-t használtan mivel azokat a játékokat amelyeket én szeretnék futtatni jobban megérné xboxot megvenni. És ha esetleg később jönne valami játék ami megtetszene akkor lenne-e rá esély, hogy kiadják one s-re azt a játékot. Szerintetek? Egyébként gtx 1660 vagy valami ilyesmin gondolgodtam volna.

2021. okt. 10. 20:04
 1/5 anonim válasza:
Hát már most is eléggé "end of life" fázisban van, már most vannak játékok amik csak next genre jönnek ki úgyhogy ilyen szempontból nem biztos, hogy megéri, de ha találsz egy olcsót használtan, szerintem van benne még pár év amíg örömet tud okozni. Arra készülj, hogy amikor kijött sem volt egy erőgép, vannak játékok amik nem éppen magas felbontáson futnak, Red dead redemption 2 Pl. Nagyreszt 864p felbontáson fut. F1 2021-ben is itt ott be esik a képfrissítés. De én használom, szeretem, olcsón vettem pár éve, total megérte nekem, csak ismerni kell a határait.
2021. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság már ne vegyél xbox one szériából konzolt. Az xbox series s-t érné megvenni, mivel van benne ray-tracing, SSD (igaz, kicsit kevés), kb. 6-8 év támogatottság (vagy még tőbb), és egy igazán kicsi konzolt kapsz. Szerintem az ára sem vészes, főleg, hogy egy GTX 1660 akár 50.000-el is többe kerülhet, és akkor még csak a videókártyáról beszélünk.
2021. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen szeretném hosszútávon használni. Nekem elég lenne addig is amíg lesz normális áron kártya. Az ilyen f1 meg fifa játékokkal úgy vagyok hogy nekem nem muszáj a legújabb nekem bőven megteszi a régebbi. Nekem nem kell az hogy max graffon 60+ fpsem legyen. Nyílván elvárok egy bizonyos teljesítményt de hogyha azt egy játékban nem produkálja azért nem fogok lemondani róla. Megértem azt az álláspontot is is hogy már régi nem feltétlen éri lassan meg de engem nem kell sokáig kiszolgálnia. Ha esetleg ezen múlna a kártyám ára akkor eladnám az ára feléért vagy gyűjtenék még és meghagynám mert nem rossz ha csak van egy sima kontrollered.
2021. okt. 10. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az éves sport játékok biztos jól futnak Oneon is, de egyébként sajnos a sima One a leggyengébb gép volt mindig is a konzolok közül. Hacsak nem találsz NAGYON olcsón használtan egyet (aminek ugyancsak megvan a maga ára, mert ki tudja, hogyan nyúzták) akkor én már nem vennék. Szerintem ahhoz képest, hogy a régi konzolokat csak a chiphiány tartja életben nagyon drágák.
2021. okt. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már van egy biztos hely ahol olcsón hozzá tudok jutni és nincs legyilkolva. Szóval azzal nincs gond
2021. okt. 14. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!