Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehetséges az hogy egy...

Hogyan lehetséges az hogy egy Samsung okos tévén nem android rendszer van?

Figyelt kérdés
Hanem valami egyéni rendszer. Azt hittem az lesz rajta mert a Samsung telefonok is pl mindig is androidosak voltak. Maga a tévé nem rossz ennyi pénzért, 80 ezer volt csak. Viszont le akartam szedni egy Google Chrome és nem viszi. nekem az alap böngésző annyira nem tetszik, de nem lehet rá másikat tenni. Áruház ból se. Na mindegy mióta gyárt a Samsung nem androidos eszközt???

2021. okt. 13. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Kb. azóta, mióta az első Smart TV-jük megjelent. Az sem androidos volt.
2021. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Elég régóta :D

Az Android a Google terméke, semmi köze a Samsunghoz.

Nekem is samu tv-m van Tizen os-el. Az előző samu meg valami más volt...

Ha androidos tv szerettél volna, akkor miért nem azt vettél?

2021. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Még egy pár márkán nem Android van, vagy modellfüggő. LG-n WebOS, Panasonic 1-2 Androidos modell, a többi My Home Screen...
2021. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van a Samsungnak is androidos TV-je, de az nem 80.000 Ft
2021. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudnál írni modellszámot?
2021. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Android TV-s okosítóm van. Android TV-re meg nincs is Chrome böngésző. Tehát csak e miatt ne keress Andsroidos tévét! Az Android TV mint op rendszer értendő. Remélem, nem írtam nagyon hülyeséget és így hívják. :)
2021. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!