Az olyan 138-140cm-es tv kèszülèknek aminek kettő lába van azoknak milyen távolnágra vannak a lábai egymástól?

Figyelt kérdés
Ilyen mèretűt szeretnèk venni, de erről seholsem találtam infót eddig azoknál amelyikeket nèztem. Azèrt lenne fontos mert ha vèletlen kicsi lenne az asztal amin most van a 80 centisem akkor a tv megvètele előtt asztalt kell vennem hozzá.

2021. okt. 15. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Én biztos nem lábat vennék, hanem konzolt. Azzal falra lehet szerelni, és hacsak nincs földrengés/robbanás, brutális hangerővel zengetett akármicsoda,"hangrobbanás" akkor kvázi atombiztos.

[link]

2021. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintèn falra nem igazán szeretnèm szerelni mert ha átrendezem a szobát akkor megint másik helyen kell fúrni. Ugyanakkor találtam 1-2 hete olyan konzolt aminek talpa van, mint a monitoroknak ès az olyan tvknek amiknek közèpen van egy talp. Csak azok meg megtudnák tartani, nem borulnak könnyen főleg ekkora kèszülèkkel?
2021. okt. 15. 13:10
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezt nèztem:


[link]

2021. okt. 15. 13:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy bajom van vele, és ez vele minden bajom alapja: noname márka, ha bedöglik, akkor isten tudja, hova vidd szervízbe, egy csomó pénzbe fáj, az ilyeneket nem is sokáig szokták frissíteni se (mondjuk az önmagában tán még nem is akkora tragédia), garancia nuku...


Én inkább gyüjtenék még egy kis pénzt és vennék egy Sony-t, vagy LG-t.

Párom egy ennél sokkal nevesebb Sharp TV-vel szív, kicsit régebbi és az Aquos rendszere - engem legalábbis - totál kiborít...

2021. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Mármint mit nem frissítenek? :O
2021. okt. 15. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha leírtad volna a tévé típusát, talán már rég itt lenne az állvány mérete.
2021. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hisense 55A7100F
2021. okt. 15. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Az állványon nincs firmware amit frissíteni lehetne te ökör!!!! :DDDD


Az ilyen állvánok jók! Ha félsz hogy felborul csavarozd az asztalba, vagy C szorítóval szorítsd oda (és takard el a szorítót), vagy pakold tele súlyokkal (könyvek, vagy váza megtöltve betonnal, stb. Esetleg nézz olyan állványt aminek az alján már van C szorító gyárilag (ilyent is láttam amikor hasonló okokból állványt kerestem)

2021. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

[link]

"Állványok közötti maximális távolság: 1.018 mm"

2021. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!