Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehetne egy jó minőségű...

Hogyan lehetne egy jó minőségű fejhallgató erősítőt Xbox Series X-hez csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs rajta optikai kimenet, hdmi-ből is csak egy van és usb-s dac pedig nem működik vele.

Jelenleg egy házimozi erősítőre van kötve az xbox, mert film nézésre az xbox-ot használom. A házomozi erősítőn van jack, de borzalmas minőségű. Alig szól vele a fejhallgató. Egyébként egy Hifiman Deva-ról van szó és bluetooth módban jobban szól, mint a házimozi erősítőről, ami egy Denon AVR-X2600H. Teljesen erőtlen a hangja. Kontrollerről se szól túl jól. Bluetooth-al pedig nem tudom az xbox-hoz csatlakoztatni, de minegy is, mert veeztékes módban szeretném játékhoz használni. És jelenleg monitort használok, szóval az se jöhet szóba, hogy a tv-re kössem.

Valami tipp?



2021. okt. 19. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A kontrollerbe közvetlenül csatlakoztatott fejhallgató miért nem jó?
2021. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk planar, és kívánja az erősítőt azért...

De ha nem hiszed próbáld ki. Ez nem x+1. JBL vagy Beats fejhallgató.


Kérdező:

Szerintem bármennyire is szereted azt a fejhallgatót nem hiszem hogy van erre külön megoldás, legalábbis erősítés nélkül.

Esetleg olyat tudsz csinálni hogy veszel egy akkumulátoros DAC+AMP-t és 2 oldalú USB-vel összefűződ, ezzel persze nem lesz DAC funkciója de AMP-t attól még tudni fog. Így talán nem lesz olyan foszlányos a részlet sem, meg kicsit jobban meg lesz hajtva.

Creative E1-ről tudok csak, de azt nem nagyon kapni.

Ha találsz hasonlót az tökéletes lesz szerintem erre a célra.


B opció hogy esetleg egy könnyen hajtható fejhallgató beszerzése.

Rendre valamelyik Takstar klón, HyperX Cloud, Invotone HD2000, SHP600(nyitott).

Másik vonalra M40X.



1. opcióhoz ajánlom hogy kérdez meg itt:

[link]

2021. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy ilyet is:

[link]


Ez vajon jó lehet?

2021. okt. 19. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!