Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Visszaveszik a készüléket...

Visszaveszik a készüléket ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma vettem egy Hoco ES48-as vezetek nélküli fülhallgatót 23000-ért, de szerintem kicsit csőbe lettem húzva az árral. Nem értek hozza, úgyhogy megvettem, azt mondtak, hogy ez jó. Egyébként az árak 16-45 között mozogtak, úgyhogy jó vetelnek éreztem. Szerintetek vissza tudom vinni ? Nem is kényelmes.


2021. okt. 19. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Neked megvolt a lehetőséged, hogy tájékozódj az árakról vásárlás előtt. Az sem indok, hogy nem kényelmes. Ha működik rendeltetés szerinti használat mellett, akkor nem veszik vissza.
2021. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Sok helyen xy napig bármilyen különös indok nélkül visszaviheted, visszeveszik. Vagy levásárolod az árát, vagy vissza kapod a pénzt. Ezt már a bolt dönti el. Felhívod őket és megkérdezed.
2021. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hat ha ajándékba veszem, és annak aki kapja, nem kenyelmes, nehogy már ne tudja visszavinni pár napon belül, ha számla meg minden szar van hozza.
2021. okt. 19. 18:56
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Már miért kéne tudnia visszavinni? Semmit nem vihetsz vissza, ami nem hibás, kivéve, ha online rendelted vagy ha jófej az üzlet.

Ha besétáltál az üzletbe, kiválasztottad, kifizetted, akkor az üzletnek csak akkor kötelessége visszavenni a cuccot, ha hibás. De sok üzlet csinálja azt, hogy mégis visszaveszi, mert jó fejek. Viszont arra általában nem terjed ki a jófejségük, hogy visszaadják a pénzt, általában levásárolhatod az árát.

2021. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hat akkor tuti bepanaszolom őket, hogy kétszáz százalékos áron adtak el egy termeket. Bepanaszolas alatt a panaszkönyvet értem.
2021. okt. 19. 19:07
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

"hogy kétszáz százalékos áron adtak el egy termeket"


Annyiért adják el, amennyiért akarják. Annyi pénzt tesznek rá, amennyit csak akarnak. :) Ezért nem panaszolhatod be őket. Visszavenni sem kötelességük. DE! Megvárod a holnapot és felhívod őket, hogy van e lehetőség valamilyen visszatérítésre, mert ajándék volt, és nem lett jó. Ha mázlid van, akkor visszaveszik. Ha nem, akkor sem tehetsz semmit.

2021. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Á nevetséges…még én lennék a pofátlan bunkó, ha visszavinnem az üzletbe, de az, hogy ramsoznak egy ilyet tudván, hogy nem értek hozza…azért van morál rendesen.
2021. okt. 19. 19:14
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Semmit nem fogsz vele elerni.

Sot, segitek, jelentsd oket a fogyasztovedelemnel is, hajra :DD

( nem lesz belole semmi, mert amit felsoroltal, az nem indok, az egyeni preferencia).

Uzlettol fugg, hogy visszaveszik-e igy es az is, hogy az arat levasarolhatod-e vagy visszaadjak a penzt.

2021. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Én most hirtelen rákerestem, és sehol nem találtam az adott terméket olcsóbban. Szóval nem tudom, mi a bajod.
2021. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért drágállja, mert rájött, hogy mégsem ér ennyit ez a füles.

Kérdező! Nem vagy pofátlan bunkó, de törvényileg nem kötelesek visszavenni, de próbáld meg, mert azért sokszor visszaveszik vagy levásárolhatod az árát. Ha neten rendelted és úgy vetted át személyesen, akkor 14 napig visszaveszik mindenképpen. Javaslom, hogy ha olyasmit veszel, amihez nem értesz, akkor ez legyen a megoldás legközelebb, mert akkor nem ér hátrány és visszaviheted, ha mégsem jó. Nekem egyszer volt olyan, hogy vettem egy fülhallgatót és volt a leírásban egy funkció, ami miatt megtetszett nekem, személyesen megvettem, aztán kiderült, hogy azt nem tudja, utólag kiderült, hogy a leírás is hibás volt, de nem vették vissza sajnos, mert működik rendesen és nem érvényes rá nemtetszési garancia. Azóta csak neten rendelek ilyesmit és ha mégsem jó, vagy nem tetszik mégsem, akkor visszaveszik 14 napig.

2021. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!