Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A LEGO Power Functions kompati...

A LEGO Power Functions kompatibilis a CaDa (építőjáték) elektromos motorjaival, akkumlátoraival?

Figyelt kérdés

Nézegettem a LEGO PF Servo motor árakat, és elgondolkoztam, hogy inkább egy "offbrand" szervót veszek.

Vagy ha nem kompatibilis, akkor tudna valaki mondani egy jó alternatívát? (Esetleg linkkel)



2021. okt. 25. 09:11
 1/1 anonim válasza:

Igen teljesen kompatibilis. De inkább Mould King servot vegyél, vagy lehet kapni másik kínai márkát is. Ezek a motorok, viszont csak 90-0-90 fokot tudnak. A Mould Kingnek van olyan motorja ami tud több lépcsőt is, de az sem tudja azt amit a Lego. Bár nekem az SBrick és Lego kombináció sem működik tökéletesen.

A Mould King készített egy fokozatmentes motort is, de azzal gondok voltak. Egyelőre nem tudok újabb motorról csak a kicsit butább servojukról. Viszont ennek sokkal barátibb ára van, mint a LEGO-nak.

2021. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!