Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri még PlayStation 4-et...

Megéri még PlayStation 4-et vásárolni hosszútávra (legalább 4-5 évre), vagy már mindenképpen a legújabb, PlayStation 5 ajánlott?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 15:05
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat jo lenne csak epp draga es ritka


hasznaltan Xbox Series olcsobb es jobban van, meg ujonan is

ps4 pro is jobban van hasznaltan

ujonan viszont nem nagyon van az se ha jol latom


jo arban hasznalt ps5 persze hogy jo vetel

lenne...

2021. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Meg.
2021. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg,újat vegyél.
2021. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megéri!
2021. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Simán megéri még a PS4 ! A PS5 nem sokkal tud többet, viszont sokkal drágább, ritkább, kevesebb játék van rá, és "csak" 825 gigás! Mondjuk előnye, hogy sajátján kívül a PS4 lemezeivel is kompatibilis, és jobb a kontroller fogása, de jelenleg még nincs abban a "státuszban", hogy feltétlenül megérje!
2021. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

5-ös

"*Jelenleg* nincs abban a státuszban hogy jobban megérje"


Még jó hogy a kérdező külön kiemelte hogy HOSSZÚ TÁVRA. Mellesleg jelenleg is jobban megéri, alig használtam már a PS4 Pro-mat mivel kezdtem ráunni, mióta lecseréltem PS5-re újra folyamatosan használom a konzolt... illetve a PS Plussal is jobban jársz mert 3 játékot kapsz havonta a 2 helyett, és általában pont az a bizonyos harmadik a legjobb ezek közül, plusz ott a PS Plus collection ami olyan mint egy mini GamePass, amibe csakis a legjobbak vannak beválogatva, és csak PS5-ön érhető el.

2021. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!