Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hanglemezlejátszó recsegő...

Hanglemezlejátszó recsegő hangot ad, mi a problémája?

Figyelt kérdés

Pár napja vásároltam egy Victorla ITUT-420 as hanglemezlejátszót. Nincsen hozzá semmilyen erősítő, csak a lejátszó és az 50W-os hangfalak amivel érkezik. Nemtudom hogy ilyennek kéne-e lennie, de az egyik hangfal recsegő hangot ad. megcseréltem a két hangfal input portját és nem a hangfallal van szerintem a baj, mert mindig az a hangfal recseg amelyik abban a portban van. Lehet hogy a tű koszos, de megtisztítottam és még úgy sem jó, plusz akkor miért csak abban a portban lévő hangfal recseg.

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. nov. 7. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát ilyen filléres fostalicskánál már annak is örülj, hogy szól. De ha most vásároltad, miért nem küldöd vissza, hogy hibás?
2021. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehet, hogy a lemez koszos?
2021. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A lemezeket rendszeresen tisztítom, és a vadonat újaknál is ezt csinálja.

és egyébként ha már kifizettem több mint 50ezret, azért elvárnám hogy ne recsegjen.

2021. nov. 7. 11:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Ismét megkérdem: miért nem küldöd vissza, ha hibás?
2021. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Hogy mitől recseg, arra itt senki nem fog választ adni, mert sok a lehetőség. Az egyik, hogy egy ócska vacak (én erre tippelek) Remélem neten át vetted. Ha 14 napon belül vagy, el tudsz állni a vásárlástól. És ennyiből átgondoltabban is lehet vásárolni.

(tipp: ha az áruház a sarkon van, akkor is érdemes a webáruházából vásárolni, mert akkor él a 14 napos elállási jog)

2021. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor visszaküldöm
2021. nov. 7. 11:54
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Fonó Jenny-t és gőzgépet nem akarsz rákötni USB-vel?

21. század van, felejtsd el az analóg világot... ha jó minőséget akarsz, akkor válassz magas sample rate-jű zenéket lejátszani képes hangfalat és tölts le zenéket 320kbps minőségben

2021. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azt hittem hogy azért már ennyiért kapok egy normálisat

És egyébként nem azért vettem mert nem tudom használni a spotifyt, hanem más ok miatt.

2021. nov. 7. 11:57
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

#7

"felejtsd el az analóg világot... ha jó minőséget akarsz, akkor válassz magas sample rate-jű zenéket lejátszani képes hangfalat és tölts le zenéket 320kbps minőségben"

Na ne röhögtess, botfülű barátom! Lehet, hogy te még életedben nem hallottál tisztességes analóg berendezést, így megértem, hogy a 320kbps-t tartod a hangminőség csúcsának. De azért ezt ne nagyon terjeszd, mert esetleg hülyének néznek.

2021. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8 A kérdező kommentje:

"Azt hittem hogy azért már ennyiért kapok egy normálisat"

Normálisat nem, hibátlanul működőt igen.

Szóval, mivel egyértelműen hibás a berendezés, küldd vissza.

Ha kicserélik, kaphatsz egy olyat, ami nem fog recsegni - de ettől még egy ótvaros szar szutyok lesz, ami hangminőségben valahol a bányászbéka alatt található.

2021. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!