Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzolvilágos PlayStation 5...

Konzolvilágos PlayStation 5 rendelésemre azt írják, hogy megerősítve. Így csak, akkor tudom lemondani a rendelést, ha betelefonálok vagy már végleg megkapom és nem tudom lemondani?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja várom a sima lemezes verziót, azonban az utóbbi pár hétben csak bundlet lehet vásárolni náluk és azokat pár hét alatt kiküldik. Egy PS5 csopiban többen írták, hogy a konzolvilág jelezte nekik, hogy sima készüléket nem fognak kapni a következő pár hétben. Leakartam mondani weben ,de nem tudtam már. Telefonon többször hívtam őket, hogy rákérdezzek és bővítsem bundlere de nem vették fel. Rendelnék máshonnan így, de nem akarok kettő konzolt átvenni majd a jövőben.

#Konzolvilág #play station5
2021. nov. 7. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Voltál olyan okos,hogy előre vásároltál meg egy ekkora összegű cuccot neten? Konzolvilág ide vagy oda,nem biztos hogy vissza fogják küldeni..:D

Menj be egy üzletükbe személyesen,az a biztos.

2021. nov. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Attól, hogy előrendelted, még nem kötelező átvenni. Ha felkeresnek megmondod hogy már szereztél máshonnan, mégsem kell.

Egyébként én kaptam egy visszaigazoló emailt a rendelésről, amiben volt egy link, amire kattintva törölni lehetett a rendelést.

2021. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!