Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Technics RS-TR333 -hoz ékszíj...

Technics RS-TR333 -hoz ékszíj készlet?

Figyelt kérdés
Apukámnak szeretnék venni a fent említett hifihez egy szíjklészletet, mert a múltkori használat közben arra jutottunk, hogy ideje a cserének. Lehet ilyet valahol kapni magyarországon, ahonnan házhoz rendelhetem? és ha igen, hol?

2021. nov. 7. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem régen náluk vettem:

[link]

Célszerű az eredetit elvinni, hogy legyen mihez hasonlítani az újat.

2021. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, de nem szeretném szétszedni a gépet, meglepetés lenne. És Egri vagok, dem tudom csak úgy bevinni pestre a régit...
2021. nov. 7. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem, hogy apukádnál van, de látatlanban, honnan tudod meg, mekkora méretű szíjak kellenek bele? Annyit csak meg tudsz tenni, hogy, amikor nincs otthon gyorsan szétszeded, kiveszed a szíjakat, leméred, aztán összerakod. Ha nagyon nem megy, akkor valahol keresd meg, hogy mekkora méretű szíjak kellenek bele, átmérő, szélesség, szíj vastagsága. Ezeknek megfelelőt keress az előző honlapon, én egy Marantz magnóba kerestem, sok helyen megnéztem, náluk találtam megfelelőt. A meglevőnél valamivel kisebb átmérőjűt érdemes választani, főleg, ha az már kissé megnyúlt.
2021. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!