Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kapcsol be az Xbox...

Miért nem kapcsol be az Xbox one kontrollerem?

Figyelt kérdés
Tavaly vettem egy Xbox one s-t amihez kontroller is érkezett nyílván. Eddig minden rendben volt vele de kb 1 hónapja amikor megpróbáltam bekapcsolni nem csinált semmit.Megnéztem az elemeket, hogy az e a baj és ki is cseréltem egy teljesen újra de semmi. Viszont amikor töltőre dugom akkor bekapcsol és ugyan úgy tudom használni és amikor kihúzom a töltőt akkor is. De amúgy ha nem teszem töltőre nem kapcsol be. Szerintetek mi lehet a probléma?
2021. nov. 17. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Látatlanban semmi olyat nem tudok írni amivel meg tudod oldani a problémát, kókányolásra meg nem buzdítalak. Vidd be egy konzolszervízbe, pár ezresért megoldják neked.

A kérdésre válaszolva szerintem érintkezési hiba lehet az alaplapon.

2021. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi azért
2021. nov. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!