Okosórát milyen szíjjal érdemes venni/használni? Bőr vagy szilikon/fluorelasztomer?

Figyelt kérdés

Elsősorban mindennap használatra lenne, csak heti pár alkalommal viselném sportolás (edzőtermi) közben is.


Köszi



2021. nov. 18. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

na most akkor mindennapi viselet, vagy heti pár alkalom? Mert a kettő nagyon nem ugyanaz.

Egyébként meg olyat veszel, amilyen tetszik, mindegyik tönkremegy idővel.

2021. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Úgy értem, hogy minden nap használnám főleg telefonálás, zenehallgatás, de heti 2-3 nap szoktam edzeni és akkor is rajtam lenne.

2021. nov. 19. 18:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy melyik szíj bírja jobban? Korábban voltak hagyományos óráim szilikon szíjjal és elég hamar elszakadtak. Csak gondoltam ezeknél már hátha minőségibb az anyag amit használnak.
2021. nov. 19. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ezesetben én annyit tudok hozzátenni a dologhoz, hogy nekem Xiaomi karkötőm van, szilikon pánttal. Egy éve van meg, éjjel-nappal rajtam van, csak fürdéshez, és olyan edzéshez/gyakorlati órához veszem le, ahol gondot okozhat. De úsztam is már vele pl. Annyi "baja" van, hogy lyukkal kisebbre kell állítanom, mert úgymond ennyit nyúlt egy év alatt. Edzőmnek ugyanilyen karórája van, neki azt hiszem 1,5-2 év körül szakad el a szíja, de ezek olcsón pótolhatók (2-3 ezer Ft) és választék is van bőven.

Bőrszíjas órám még nem volt, így arról nem tudok véleményt írni.

Ettől függetlenül én legközelebb is a szilikont fogom választani, mert bevált, és a stílusom is sportos.

2021. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En egy Fitbit Versa-t hasznalok, annak 1,5 evet bírt a szilikon. Sokat nyúzva, heti min 3 edzes meg bringa, úszás...

Ha sport celra is használnád es nem erzed parának egy feher inghez akkor csak a szilikont ajanlom.

2021. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve mire hasznalod.

A szilikon sportisabb es jobb sportolni izzadni..


A bor/fem elegansabb ellenben sportra kevesbe szerencses.


Meg mit bir a borod...


Nekem Garmin Luxe van ami eleve egy elegansabb fem hazas ora. Nyilvan ehhez a bor jo, vagy ami nekem van a mutatos maltai femszij. Nyilvan sportolasra kevessbe hasznalom. De lehetne csak egy csillogo ora a konditeremben hulyen nezne ki :)


Szoval a cel is fontos es hogy neked mi tetszik.


De amugy sok okosora gyors csatos kb 2x10 mp alatt cserelgetheted a szijat. Ha uszni mesz szilikonra ha szinhazba pedig borre :)

2021. nov. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!