Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám orvosolni ezt a...

Hogyan tudnám orvosolni ezt a hibát?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelött vettem egy apple tv-t egy régi samsung tv-hez, mivel elvesztettem az eredeti tv távirányítót, vettem egy olyan univerzálisat ami nem igényelt programozást, működött is, nem is kellett vele semmit se átállítani, és egy időben,az univerzális távirányítóval az apple remote se működik rendesen. Ezalatt azt értem, hogy az apple remote-al mindent tudok csinálni, csak hangerőt szabályozni nem, az univerzálissal meg konkrétan semmit. Az apple tv beállításainál, párosítottam mindkettőt, úgy se lehet hangerőt szabályozni egyikkel se, lefrissítettem az apple tv-t, utána se, csináltam gyári beállítások visszaállítását is, úgy se jó :/ Az az érdekes, hogy mindkettő egyszerre "ment tönkre". Ha ez számít nem használtan vettem az apple tv-t. Meg annyi, hogy a tv-n a gombok működnek, ott tudom a hangerőt is állítani, de ugyebár távirányítóval kényelmesebb lenne. Másnál is volt ilyen?

2021. nov. 21. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Az univerzális távirányítóval nem tudod az AppleTV-t irányítani ugye? Vagy én értem félre?

Az elemek rendben vannak a távirányítóban?

Az érzékelők a tv-n, atv rendben vannak?

2021. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
teljesen új elemek vannak benne, elvileg minden rendben van/volt vele, egyik napról a másikra mindkettő távirányító egyszerre bolondult meg :/ az univerzálissal semmit sem tudok már irányítani, pedig amikor kibontottam a dobozból, mindent lehetett, az apple remote-nál meg csak a hangerő szabályzás nem megy
2021. nov. 23. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!