Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy oldhatnám meg a problémát?

Hogy oldhatnám meg a problémát?

Figyelt kérdés
Ma valami történt a laptopommal és nem jelez ki egy wifi hálózatot sem. Csak repülőgép üzemmódba tudom bekapcsolni. Valami eathernet kábelt kér és nekem nincs olyan. Egy beadandót ma kéne leadnom és elég fontos is. Valaki?

2021. nov. 21. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen telefonod van?

Ha nem Samsung, és nem IPhone, akkor csatlakoztasd a telefonod USB-én keresztül, és oszd meg a laptoppal a wifi kapcsolatot USB-n keresztül.

Beállítások/megosztás/USB internet megosztás. Minden telefonon máshogyan írja, de ez a lényeg.


Aztán majd ha már elküldted a beadandót, akkor keress meg egy szervizt a problémával, mert ha csak úgy egyik percről a másikra ezt csinálta, akkor ott hardver probléma lesz, és ha nem szeretnéd szétszedni a gépet (Ha kiírtad ezt a kérdést, akkor gondolom nem szeretnél ilyet tenni), akkor ezt jobb szakemberekre bízni!

2021. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bekapcsolás után se tudod kikapcsolni a repülőgépes üzemmódot? lehet csak benyomtad a kis adótorony jelet a klaviatúrán? vagy esetleg, a wifi kártyáról leugrottak a lábak hátulját leszeded és megnézed h minden jól van e csatlakoztatva. vagy gyors leugrassz a tescoba vagy mediamarktba veszel egy ethernet - UTP kábelt és bedugod a laptopot a modembe.
2021. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Csak ezt mutatja szóval még a telefonomat sem tudom hozzákapcsolni

2021. nov. 21. 16:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült USB-vel megosztanom. Köszönöm a segítséget. Annyi történt hogy tisztítottam a billentyűzetet és hirtelen nem tudok csatlakozni 1 wifihez sem. Lehet megnyomtam volna valamit?
2021. nov. 21. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem biztos!
2021. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kiütöttem a wifit? Mert lehetőséget nem ad hogy wifihez csatlakozzak. Ha igen akkor meg tudom egyedül oldani a problémát?
2021. nov. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!