Egy Ipod hány évet bir?

Figyelt kérdés
Veszek használtan egy 3 éves IPODOT szerintetek megéri megvennem ?? ( 30 gigás 20-ért ) Meddig birja méég ?
2008. dec. 13. 13:22
 1/4 anonim válasza:
32%
Egy ipod általában addig bírja, amíg el nem romlik. Ez a te esetetben 2010 Január tizedikén 13:29 perckor fog bekövetkezni.
2008. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Szerintem nagyon megéri, nekem is 3 éves van, egyszer kellett benne akksit cseréln, amit rendeltem ebayról ~1000 forintért. Ha nem nagyon dobálod csak egyszer kétszer esik le, akkor nagy eséllyel bírja még évekig, sok első generációs ipod(talán 2001?) van még aktív használatban embereknél, egyedül akksit kellett cserélniük.


És jó ár ;)

2008. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, az ár az tudom hogynagyion jo..:) csak hát kicsit félek hogy elromlik nálam 2-3 honap után.. :S Deh nagyon köszi a választ..:)
2008. dec. 13. 15:06
 4/4 Hintalow ***** válasza:
100%

Elektronikai cikkeknél általában necces a használt, mert garancia nélkül az eddig 0 percet járatott eszköz is sokba tud kerülni, ha esetleg gondol egyet és elromlik (föleg egy mp3 lejátszó, ami nem áll túl sok alkatrészből, és csak egyben lehet cserélni)

Azt tudom tanácsolni, hogy ha lehet, vétel elött nézd meg a cuccot, mert egy 3 éves lejátszó lehet megkímélt, alig használt, de lehet széthasznált lepusztult darab is, amit napi sok órában halgattak, ezért alig bírja az aksi.

Meg kell nézni, bátran kérdezni, határozottnak lenni, és nem hagyni, hogy átverjenek.

2008. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!