Lehet-e mobiltelefonról kivetiteni hagyományos tvre egy telefonon lévõ videót és hogyan,mivel?

Figyelt kérdés

#mobil #tvn videókivetités
2021. nov. 27. 17:34
 1/7 anonim válasza:
Van egy eszköz (nevét nem tudom), de arra rá lehet csatlakozni telefonnal és bedugni a tvbe.
2021. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem valami átjátszókábel?
2021. nov. 27. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a TV HDMI képes, és otthon van wifi, akkor ezt javaslom:

[link]


Illetve azért még a telefonodon is műlik, hogy képes-e rá, ezt a részét sejnos nem tudjuk megjósolni a típus ismeretének hiányában.

2021. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zsuzsi50 válasza:
nekem Oppo telefonom van és a beállitások kapcsolatok és ott van olyan hogy képernyőtükrözés de a telefon ugyanarra a hálozatra csatlakozzon
2021. dec. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 creativus válasza:

Erre többféle módszert is kifejlesztettek, azonban csupán az újabb, és egyébként drágább mobilokon működik. Az egyik pl. az Intel által kifejlesztett Thunderbolt, amelyet 2019-ben szabadítottak fel, hogy más gyártók is használhassák, s ehhez mindenképpen USB-C csatlakozósnak kell lennie, és a hozzá való kábel (átalakító) se mindegy, amely pedig a másik oldalon HDMI-re csatlakozik.

Általában a megvásárolható, és húzós árú átalakítók leírásának apró betűs(!!) részében ott áll, hogy milyen átviteli eljárással kompatibilisnek kell lenni a telefonnak, ezt azonban sokan figyelmen kívül hagyják, és befürödnek. Az ilyen kütyük gyártói meg örülnek a a tudatlanságnak, mert fogy a termékük. Egyébként pedig az, hogy ezekkel működik az külső egér és billentyűzet funkció, ne tévesszen meg, mert ez utóbbi képesség már jóval régebbi lehetőség, csak ugyanúgy nagyon kevesen tudnak róla, hogy lehetséges. A YouTube-os videók némelyike - amelyek bemutatják, miként is működik mindez - szintén gyakran megjegyzi a szükséges kompatibilitás igényét, amely természetesen elsikkad sokaknak, és sokan megrendelik azt az egyébként drágább terméket (átalakítót), amelyet máshol (pl. MédiaMarkt, stb.) olcsóbban is be lehet szerezni.

Kellene erről már egy nagyobb szabású tájékoztató, hogy ne tömjük másoknak feleslegesen a zsebét pénzzel, közben nekünk pedig csak a fiókunk mélyén lapul egy átalakító, amelyet majd csak évek múltán tudunk használni, amikor az olcsóbb termékekbe is beszerelik ezt a hasznos funkciót.

(Saját tapasztalat: kb egy éve kaptam kézhez egy törött képernyőjű mobilt, hogy mentsem el belőle a képeket, amelyeket így látni sem tud. Háromféle átalakítót szereztem be hozzá, de egyik sem volt használható, és otthon öt mobilon is kipróbáltuk ezt a funkciót, de egyiken sem ment! A fiókom tartalma ezáltal gazdagodott, és csak a macerás, és drága képernyőcsere segített, bár a tulajdonos ezt követően újra használni tudta a telefonját. Szervizben csupán a mentésért kértek volna annyit, amennyibe nekem a mobil helyrehozási költsége, plusz az átalakítók kerültek).

2021. dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hagyományos TV alatt nem digitális készüléket ért, akkor leginkább sehogy.
2021. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Kell hozzá egy tv okosító aminek van scart kimenete is ès támogatja a kèpernyő tükrözèst.
2021. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!