Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 4 Pro takarítás,...

Gergobartok kérdése:

Playstation 4 Pro takarítás, pasztázás és hővezető csere után is kb 60db felett bőven hangban. Át lettem verve vagy lehetséges hogy a ventilátorja önmagában hangos?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy lehetséges-e az, hogy továbbra is azért hangos a PS4 Pro készülékem mert esetleg a ventilátor pörgeti túl magát!? Minden nemű felújítás meg történt rajta "állítólag" számlával igazolva de továbbra is hangos. Nagyjából 60db felett van egy picit erősebb grafika igényesebb játékoknál.

#PlayStation 4 #PS4 Pro hangos #PS4 Pro hangos ventilátor #Playstation 4 Pro loud noise
2021. nov. 28. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Onmagaban hangos

Mi is meglepodtunk pedig uj gepet vettunk

2021. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azért furcsállom mert egyik barátom újonnan vásárolt az enyém pedig használt. Az övé mérföldekkel halkabb nyilván mint ez, viszont ezen a teljes felújítás sem segített annyira. Arra gondoltam a ventilátor alatt, hogy lehet, hogy egy ventilátor cserét lehetne eszközölni rajta még talán!? Lenne-e értelme, elképzelhető-e hogy valami a ventivel sz@r!?
2021. nov. 28. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
mi a tipusszáma?
2021. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
amúgy cserélhetsz benne ventit ha nem garis
2021. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már rég nem garis szerintem, ez a 7216-os számú szóval állítólag ennek kéne a leghalkabbnak lennie.
2021. nov. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!