Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezeték nélküli fülhall...

Milyen vezeték nélküli fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Huawei telefonom van, de úgy tudom az nem számít, hogy pl LG vagy Samsung, stb. csak hogy androidos legyen. A fülem elég kicsi, emiatt eddig nem nagyon voltam fülhallgatós. A méreteket lehet valahogy állítani vagy valami ilyesmi? Ha igen hozzá lehet kérni vagy külön kell hozzá valamit vennem? Vagy a fülem megszokja és néhány használat után már jó lesz?

Árban azért nem szeretném, hogy megüsse a csillagos eget, de nem is egy kínai szarral szeretném megúszni (igen, tudom hogy már szinte minden kínai, de most az ilyen wishes, aliexpresses meg az efféle cuccokra gondolok). Maximum 15 ezer Ft-ot szeretnék raszanni, de persze 1-2 ezer Ft-os eltérés belefér.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!


2021. nov. 29. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Többnyire különböző méretű gumiharangokat 2-3 párat kapsz a fülhallgatókhoz, a legjobban passzolóval használd. Általában az "S" méretű a valóban pici hallójáratúaknak is jó.


Itt nézz körül, vettem innen ajándékba és magamnak is. A legolcsóbb is tök jó cucc.

[link]

2021. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!