Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnék a fényképezőmhez...

Hol tudnék a fényképezőmhez alkatrészt venni?

Figyelt kérdés

HP Photosmart M525 a típusa.

Leesett 2x és másodszorra teljesen szét jött az alja, ahova az elemeket kell bele tenni, és nem jön létre a csatlakozás, mert ugye állandóan kiugrik az a rugós fedő. Szervizben azt mondták, hogy már nem gyártják a fényképezőt, de alkatrészt se hozzá, pedig másfél éve vettem. Nem tudná valaki megmondani, hogy Dél-Pest megyében (Cegléd és környéke) hol lehetne jó szervizt/alkatrészt találni? Nagyon szeretem a fényképezőm, amúgy nagyon jó kis gép.


2008. dec. 13. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a szervizben azt mondták, hogy nem gyártják már, akkor valószinüleg nem hazudtak. Én is pont így jártam az én kis mini-manó gépemmel (az enyém Kodak volt) és az lett a vége, hogy vettem egy másikat. Esetleg próbálj keresni valakit, akinek szintén elromlott a hasonló gépe és hátha az övéből át tudod műteni a sajátodba a hibás alkatrészt.
2008. dec. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!