Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnám eladni a tv alkatré...

Hol tudnám eladni a tv alkatrészeimet?

Figyelt kérdés

Vadonatúj samsung tv alkatrészeket szeretnék eladni viszont külföldi embereknek főleg mivel ott jobban veszik.

Mely oldalakon tudom ezt megtenni magyarországról? Például ebay, tudtok kérlek felsorolni párat?



2021. dec. 1. 18:00
 1/7 anonim válasza:
Ami nemzetközi felület az az Ebay.
2021. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ebay a legjobb erre.

Esetleg amazon.

2021. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ebayen viszont olyan problémám merült fel hogy eladásnál a shipping calculátornál nem fogadja el a magyar irányítószámomat de a többi magyar irányítószámot se
2021. dec. 1. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebay.
2021. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A [link] próbáltad már?
2021. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
2021. dec. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En vagy 9-10 evvel ezelott tobb dolgot adtam el Ebayen. Nem emlekszem hogy .com vagy a .de oldalon adtam fel. De ment siman.


Szerintem nost sincs korlatozva hogy Magyaro-rol ne lehetne eladni.


Illteve jut eszembe 2 eve egy merevlemezt vettem es az elado magyar volt... :)


Amugy nezz jol utana erdemes-e kulfoldi oldallal bajlodnod. Utana fizeted az eladoi jutalekot a Paypal jutalekot. Levelezned kell kulfoldivel.. utana postazni. Es az esetleges reklamacio is bonyoluktabb. Visszaposta, refund, stb.


Nyilvan nem tudom mennyi alkatreszrol van szo, de ha csak par ezer Ft a varhato kulonbseg.. erosen meggondolando.


En itthon is ugy adok el, hogy 1000 Ft alatt szinte semmit... nem eri meg a tokoles vele. Inkabb elajandekozom.

Ha megis, akkor elore kikotom, hogy nem vallalok postat semmit. Jojjon a vevo a lakasom ele es kp. 1000 Ft-ert nem fogok csomagolgatni, postara menni (vagy futart varni), vagy kilometereket autozni a talalkozohoz.

2021. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!