Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes használtan Ipod-ot...

Érdemes használtan Ipod-ot vennem?

Figyelt kérdés

A Vaterán találtam egy Ipodot 20000 ft.ért amiről azt írja a tulajdonos hogy 4 hónapja cserélték ki az Ipodot egy vadiúj Ipodra garanciálisan mert a réginek a kijelzője beporosodott. Azóta alig használta.

Megkérdeztem egy ismerősöm hogy van-e ilyen és azt mondta hogy ő szerinte Ipodot nem szoktak cserélni. Ez kicsit elbizonytalanított. Amúgy 4. generációs darab, 8gb-os, megvenném de tartok tőle hogy hamar elromlik vagy ilyesmi, nincs nagy tapasztalatom Ipodokban. Szerintetek megéri?


2010. szept. 5. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
link?
2010. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
választ szeretnék, nem linket küldeni
2010. szept. 5. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
de ahhoz látni kellene h mien mert lehet szar is ennyiért de lehet a legjobb fogás is
2010. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon jó állapotban van, nincs rajta karc
2010. szept. 5. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Ipod-ot miért ne cserélnének? Ha betörik pl. a kijelző akkor az egész Ipod-ot kicserélik nem tökölnek, hogy felküldik Amerikába és csak a kijelzőt cserélik ki.


Én úgy hallottam amúgy, hogy hangzásra nem valami jó a 4. generációs Ipod. Az 1g-t jobban dicsérik.

2010. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem érimeg át akar baszni a pali
2010. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam leírom hogy hogy ment a dolog: az utolsónak üzenem, nem akart 'átbaszni' a pali. Korrekt, rendes volt a srác. Kipróbálhattam mielőtt megvettem. Eredeti Ipod töltőt adott hozzá +3000 ft. ért. Egy karc sincs rajta, csak az apple jel egy kicsit karcos. Tökéletesen működik. Igaz fülhallgatót nem adott hozzá de azt könnyedén szerzek majd.
2010. szept. 18. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!