Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A magas szintű bemenet ezt...

A magas szintű bemenet ezt jelenti, ugye?

Figyelt kérdés

Aktív mélyládát szeretnék csatolni az autóm gyári rendszeréhez.

A kábelezés, azoknak elvezetése menni fog, van elektronikai képzettségem.

A magas jelszintű bemenet a hangszórókhoz menő jelet jeleni, ha minden igaz.

Külföldi beépítős videókban láttam, hogy van ilyen gyári kábelköteg megcsapolós csatlakozó. Kérdésem az, hogy ezt magyarul hogy keressem? Arra gondolok ami valamilyen késes módszerrel felcsatolható a rádió megfelelő vezetékeire és így azt meglékeli/megcsapolja (ennél magyarosabb szót nem tudok erre 😀) így leválasztva a jelet a mélynyomónak.

Élvezhetők az ilyen rendszerek? Nincs zavaróan sok késleltetése az ilyen jelforrás használatának?



2021. dec. 9. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom ezeket a csapolásokat, nagyon kókler.

Vegyél (akár használtan) olyan fejegységet ahol rendes RCA kimenetek vannak. Egy csomó problémát megoldasz vele.

2021. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én sem gondolom egy szuper megoldásnak, de még sosem használtam ilyesmit, így nem is csalódtam benne. Amit tudok, hogy az összewagózott pókháló elég visszataszító, annak az épületvillamosságban a helye nem az autóban.

Nagyon szeretem a gyári fejegységet, nem is mutatna benne szépen sem 1 sem 2 dines fejegység.

Lehet inkább tennem kellene a meglévő rádióra RCA aljzatot, csak akkor meg ahhoz kelleni fog jelszint átalakító.

2021. dec. 9. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Hátsó hangszórókról tudsz lehozni magasvonali jelet. Signal level converter néven található ilyen pl SAL SA 001 RCA-RCA -val tudsz mélyládát kötni rá. RCA-ból se a legolcsóbbat vedd. Amúgy valóban a helyes megoldás az új fejegység lenne.
2021. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!