Honnét tudhatom, hogy az Airpods Pro és a Airpods 3. generációs füles illeszkedni fog a fülemhez?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretném az egyikkel meglepni magam. Viszont úgy tudom, hogy ezeket nem lehet próbálgatni a boltokban, sőt nálunk a boltokban a pandémia óta még a fejhallgatókat sem teszik ki tesztelésre. 2. generációhoz képest mi a tapasztalaitok? Az utóbbit már volt alkalmam kipróbálni, illetve vezetékes earpodsom van jelenleg, és nagyon jól illeszkedik, de félek, hogy a gumis Pro kicsúszik (mivel régen használtam samsung agybadugós fülest, és mindig kicsúszott max 15 perc múlva). Tesztek alapján a 3. generáció nagyobb lett, és szintén olvasgattam panaszokat, hogy visszacserélték, mivel folyamatosan kiesett a fülből. Nekem is elég kis fülem van. Vagy menjek biztosra, és rendeljem a 2. generációt? Azt sajnos amiatt nem akartam, mivel kevésbé olyan jó a hangzása.
2021. dec. 12. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Sehonnan....

Nekem 1-es airpods van, fogalmam sem volt, hogy jó lesz-e.

Most én is egy prot szeretnék, mert szegény 1-es már haldoklik. A prohoz van 3 féle méretü bigyó, úgyhogy többféle fülméretre jó.

Meg találtam hozzá egy nagyon jó bigyót amivel a vélemények szerint sokkal kényelmesebb a füles viselése és jobban bennemarad a fülben

Comply Airpods Pro 2.0 fülilleszték néven találod meg.

2021. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!