Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik TV jobb vétel és miért...

Melyik TV jobb vétel és miért (Samsung UE43AU7102, Samsung UE43AU8002, LG 43UP78003)?

Figyelt kérdés

Az LG-t kb. 108eFt-ért, a Samsung UE43AU7102-t 115eFt-ért tudnám megvenni. A Samsung UE43AU8002-t drágábban, kb. 150eFt-ért.


Mindegyik smart, azonos képernyő méret és felbontás, az árban mindegyikre 24 hó gyártói jótállás, ... és mindegyik új.


Az LG-ről nem tudom, hogy mikori kiadás, a Samsungok mindegyike 2021-es.


Az LG-nél úgy rémlik, hogy a képfrissítés 60Hz, a Samsungoknál ez csak 50 Hz.


Hogy melyikben milyen képernyő panel, milyen egyéb hardver van ... nem néztem, mert számomra érdemben nem sokat mondanának. Sajnos nem vagyok képben, hogy mit miért érdemes figyelni kiválasztáskor.


Az árakat, valamint a készülékek műszaki paramétereit és az általuk nyújtott szolgáltatások (kép, hang, ...) minőségét is figyelembe véve véleményetek szerint melyik készülék lenne a jobb vétel?



#vásárlás #LG 43UP78003 #Samsung UE43AU7102 TV #Samsung UE43AU8002 TV #Teszt eredmények, vélemények
2021. dec. 14. 15:51
 1/9 A kérdező kommentje:

Senkinek nincs a kérdésben felsoroltak közül való tv-je?

Esetleg bármelyikből nagyobb méretű (50 colos) tv-je van itt valakinek? Mondanátok a saját tv-tekről véleményt?

2021. dec. 16. 17:32
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, nagyon furfangosat kérdeztem. :)
2021. dec. 18. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Először megveszem az általad felsorolt összes TV-t, kipróbálom őket, és majd írok neked véleményt. Nem kapkodhatom ezt el. Ez némi időt vesz majd igénybe.
2022. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ó, te egy nagyon kedves ember vagy!

Ha lehet, akkor újévi 1. kívánságként azt szeretném kérni tőled, hogy először a Samsung UE43AU8002 TV-vel kezd a vásárlást. Ha ez nálad beválik, akkor miattam nem is szükséges megvenned a többit. Persze, ha a segítő kedved utána is töretlenül buzogna és másoknak is lelkesen segítenél, akkor csak hajrá, ne fog vissza magad! :)


A zöld pipát már csak az arcomra csalt mosoly miatt is megérdemled.

Kívánom, hogy legyen az egész éved olyan vidámsággal telt, mint amilyen pillanatokat nekem a válaszoddal szereztél.

... és legyen hozzá feneketlen bukszád is, hogy valóban tudj segíteni a környezetedben élőknek, ha úgy hozná a sors és a kedved. :)

BÚÉK! :)

2022. jan. 1. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja. Most vettem egy Sonyt, előbb belakom azt. Van egy Samsungom is, az nagyon jó TV, remek rajta az internet, és a mobilom, meg a laptopom rögtön felismerik. Csak ajánlani tudom.
2022. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Egy héten belül vettem két, az általad említett típusú tv-t.

Egyiket a gyereknek a másikat meg azért mert behalt a Sony-m és kaptam cserejegyet helyette.

Az egyik a Samsung UE43AU8002 (ezt vettem először, majd egy LG 55UP78003-at.

A képben nem tudok rosszat mondani egyikre sem, mindkettő szép élénk és nem torzít oldalról sem, élénkek a színek. A samsung távirányítója nagyon bejön, kézre áll. Az LG magic remote-ja is király, de a Samsungon tetszik hogy kevés gomb van rajta és kis vékony. Mindkettő menüje gyors, nincs késés oda lép, ahová és akkor ahogy a gombot nyomod. Designra az LG szebb szerintem, a talpa ezzel az ívelt lábbal nagyon jól néz ki.

A hang az LG-nél nagyon jó, sok állítási lehetőség és üzemmód, szép tiszta hangok, jó hangerő. A samsung hangzása botrányosan rossz. Mint a piaci 500 Ft-os zsebrádió ‘92-ből. Bár lehet az jobb volt. Csak magas hangok vannak, de az is gyötrelmes. Equalizer módosításával valami javítható rajta, de még így kritikán aluli. Eskü gondolkodom, hogy visszaviszem kicseréltetni miatta. Az xbox-al mindkettő jól el van, 60 Fps-t tudják, van game mód, meg szinkron a kimenetekkel, ebben nem tudok különbséget tenni.

Összességében, Az LG-t hirdetném jobbnak a samsung botrányosan szar hangja meg az LG magic remote távirányító miatt, képben és más tekintetben a tudásban nem nagyon van érdemi különbség amit egyszeri ember észre venne. Ráadásul ha hozzáteszem, hogy az LG 2000 Ft-al került többe a Samsungnál és ez 55” a Samsung meg 43” akkor abszolút azt mondom, hogy az LG jobb választás.

2022. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Énnekem meg a Samsung jött be.
2022. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, elsőre a Samsung jött be. De másodikra inkább az LG-t választottam.
2022. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Támogatottságban Samsung. Gondolok itt a Smart funkciókra.

Egyébként LG. Nekem LG van én elégedett vagyok vele.


Nekem egy LG 43UN7400 -van. Megnéztem :D

2022. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!